Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátmma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátmmal h igen is jópasi?

Figyelt kérdés

a barátom elégg önbizalom hiányos :S úgy érzi h kicsi a pénisze s így nincs önbizalma :( de amúgy ő oyaln pasi akinek leállva ugyan nins nagy de ha feláll akk nagy . már nagyon sokx mondtam neki h imédom mindenét és én nem szoktam hazudni snekinek, úy tanítottak h ha vmivel bajom van akk mondjam meg az igazat és ne kerteljek és meg is mondom neki is ha bajom van vagy vmi, de télelg imádom és nem csak azért mondm mert a bnője vagyk és szretem,hanem mert tetszik és nem csak sztem helyes és jó pasi hanem az ismerőseim szerint is meg a családtagjaim szerint is.de nicns megelégedve magával. Egy időben vh elfelejtette és elhtte nekem de most vh megint előjött ez a dolog. Meg volt párszor h azt mndta h nemtudja h h jöhetett vele egy oylan gyönyörű lny mint én és h tom elviselni. vh segíteni szeretnék neki, am meg nincs semmi baj az önbecsülsével egója is van egy kicsi, és sztem annyi kell ,nem oyaln naygpofájuk, ink visszahúzódó. amikro megismert engem akkor is félt h kinekvetem h kockul és nem merte elmondani:(nagy nehezen mondta el

vki segítene? h tudnk rajta segíteni h tudnám feljebb pumpálni az önbizalmát?


nomrális vlaszokat kérnék, kort és nemet is


2010. szept. 18. 21:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mondtam, már, elmondtam neki h alajtraton én a helyes pasikat szeretm és ha nem lenne az meg minden akk nem lennék vele és nm szerettem volan bele, egy ideig el is hitte de most vh előjött megint :S
2010. szept. 18. 22:40
 12/14 Funktasztikus ***** válasza:
pasidnak sulyos önértékelési gondjai vannak
2010. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
erre én is rájöttem de azért köszi, de am biztos lehet rajta segíteni vhogy egyszer már elértem
2010. szept. 18. 22:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudod hogy lehet rajta segíteni? Ha dobod. Evvel a lépéssel két mebert mentesz meg. Magadat egy idiótától (met evvel a hülye "jajj én vajon helyes vagyok?" kérédssel magadhoz akar láncolni) és azt az idiótát (hátha felakasztja magát).
2010. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!