Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Előfordult már veletek h kezdtetek beletörődni h " úgy sem lesz barátom " s végül rátaláltatok arra kit szerettek s ő is viszont szeret?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 21:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én h vagyok ezzel? :D Kérdésemből talán rá lehet jönni :D
2010. szept. 18. 21:31
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen hasonló helyzet. Nagyon tetszik egy srác de ő más mint én és vszínű ezért nem fogunk mi összejönni. De ha mégis megtörténne az biztos én lennék a világon a legboldogabb. :D
2010. szept. 18. 21:34
 13/21 A kérdező kommentje:
De am nem keltek hiú reményeket. Sztem fölösleges.
2010. szept. 18. 21:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen. Sokáig azt hittem hogy nem lesz barátom, aztán összejöttem egy osztálytársammal akivel két évig észre sem vettük egymást :)
2010. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel.Mindig az járt a fejemben hogy soha nem lesz barátom....Aztán találkoztunk.....

Már több mint 7 éve együtt vagyunk 1,5 éve boldog házasságban csak a gyerek várat magára :(

2010. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok és sok boldogságot kívánok mindenkinek! :)
2010. szept. 18. 22:23
 17/21 199303 ***** válasza:
velem is ez volt azt hitem sose lesz már barátom. aztán jött a mostani szerelmem másféléve vagyunk együtt:)
2010. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 gabriell88 ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez...

Már jópár hónapja fent voltam társkeresőn, és mit ne mondjak a retardáltól az emóson keresztü az aberreáltig mind megtalált-.-

Egyikkel sem voltam úgy h jaj, nah vele találkoznék is.

Egyik nap viszont kért hozáférést egy srác, képként csak egy spongyabobos figura(akinek nincs nincs képe általában azt hagyom is, mert ha én felvállalom magam...de vele ugy voltam h miért ne?)akkor már úgy voltaam vele h egy "normális"pasi se fog összejönni nekem és inkább tölöm magam onnan, de mondtam magamban utoljára meg megpróbálom, uh adtam neki képhozzáférést, aztán jött a levél, msn.Msnen nem sokat beszélt, sőt úgy kellett jóformán mindent kihúzni belőle:), nah gondoltam ennek is annyi... aztán megkérdezte talizunk e...gondoltam adok neki még egy esélyt hátha...

A tali után sem hittem el, h ez velem történik..

ugyanis megvolt/van benne minden amit kerestem:)

Utólag kiderült h nem szeret msnezni ezért is irt ritkán, élőben többet beszél mint én:DXD..és azonnal egy hullámhosszon voltunk:)

azóta is együtt^^

2010. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mutlthéten még azt mondtam,hogy mekkora szerencsétlen vagyok,mert engem nem szeret az,akit én igen,és ezen a héten már össze is melegedtünk=)
2010. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok és kívánok mindenkinek nagyon sok boldogságot! :D Igaz a remény hal meg utoljára.
2010. szept. 19. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!