Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vethetném le a gátlásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vethetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezem ismerkedem lányokkal társaságban. Próbáltam már alkohollal, meg különböző kemikáliákkal is de annyira dekoncentrált lettem, hogy mindenki megijedt tőlem. Alapba feszengő és szorongó vagyok.

2022. jún. 3. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Lépd át az árnyékodat. Ameddig nem teszed addig szorongani fogsz. Mi van ha kosarat kapsz. Nem számít. Majd jön a következő hölgy. Mindig add magad és még lesz az eredmény.
2022. jún. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nőben ugyanez voltam. Ha tudtam hogy este ott lesz a buliban a kiszemelt, megittam előtte 2 felest hogy ne legyek teljesen befeszülve. Akkor múlt el ez a szorongás, mikor az első komoly kapcsolatom után ismerkedni kezdtem.
2022. jún. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!