Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ez érdekes, a lányok egymással minden hülyeségről szívesen dumálnak, de tőlünk azt várják, hogy nagyon jókat, meg humorosakat mondjunk. Velünk miért nem beszélgetnek mindenféléről? Ha "csak úgy beszélgetni" próbálok velük, NEM UDVAROLNI, akkor csak bámulnak, mint a birka, és unatkoznak - ez szemétség! Nem vagyok komikus, vagy showman, vagy mi..
2010. szept. 18. 14:44
 1/10 rozika10 ***** válasza:
51%
rossz lányokkal ismerkedsz!!!!!keress olyat aki meg tud szólalni!!!!!és vannak gondolatai!!!nem csak haja körme és cuki rucija!!!
2010. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet félénkek egy fiúval szemben?
2010. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kamuuu ***** válasza:
Igen nem minden lány ilyen nekem vannak lány barátaim és tökre ellehet velük lenni :D:D majd találsz te is olyat keress akinek nem üres a tekintete :D:D
2010. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Babos kendős rozikánál az igazság!

Tényleg kevesebb az intelligens csajszi, és lehet rossz helyen is keresgetsz.

Idővel majd megtalálod a saját közeged.

2010. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és jól elbeszélgetek fiukkal is szal ezt nem értem de lehet benne igazság b nőm pont ien fiuval beszélget le előre xD velem meg oan hülyeségeket tud csinálni hogy az hihetetlen próbálkozz más lánynál is hidd el találsz olyat amelyikkel lehet beszélgetni
2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
les*
2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem inkább fiúbarátaim vannak :)bár ők idősebbek nálam mind... átlagban 4-5évvel:) de szerintem azért nem mert azt hiszik, hogy rájuknyomulsz.

nem tudom hány éves vagy, de próbálj meg értelmes lányokat keresni és nem ribancokat.

16/L

2010. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félénkek. Én is az vagyok velük, pedig nem vagyok seggprimitív. (remélem :D)
2010. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A lányok félénkek? Nem, ez nagyon nem így van! Nyomulni meg pláne nem akarok, éppen hogy csak beszélgetni, barátkozni akarnék. Különben huszonéves vagyok, és főleg a gyárban, ahol dolgozom tapasztalom ezt.

Szóval nem ribik, vagy ilyesmi.. De látom, hogy mivel jól néznek ki, sorban tolonganak ott náluk a fiúk, és nyomják a nagy szövegeket, és szerintem ez a baj, hogy a lányok már el is várják ezt. Én pedig nem vagyok nagy dumás, és így szinte semmibe vesznek, mert nem vagyok elég szórakoztató.

De ha a közelemben van két lány, akkor hallom, hogy egymással milyen jelentéktelen dolgokról is beszélgetnek. A fiúkkal miért nem lehet? Tőlünk muszáj stand-up comedy-t várni? Mi lenne, ha mi is ezt várnánk a lányoktól? :D


Szerencsére van egy lány, aki aranyos, és vele tudok beszélgetni - de attól félek, hátha vele is csak azért, mert talán ő akar tőlem valamit, vagy azt hiszi, én akarok tőle - pedig én nem, csak haverkodni..


Mindenesetre kösz minden hozzászólónak!

2010. szept. 18. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, háát szerintem az a fő baj, hogy ha egy srác odamegy egy lányhoz, akkor az rögtön azt hiszi, hogy a fiú akar valamit. És ez így van teljesen normális lányoknál is. És igen, én félénk vagyok a fiúkkal, van ilyen is, ugyanis történténtegykétdologvelük, amiket NEM mondok el. :)
2010. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!