Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Para van. Nem tudom miért. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Para van. Nem tudom miért. Ti hogyan kezelnétek ezt magatokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy 26 éves lány vagyok, aki eléggé beparázott. Most lehet, hogy nagy panaszokat fogtok várni, de én azért ezt nem könnyen élem meg. Rólam azt kell tudni, hogy nyáron vége lett egy igazi nagy szerelemnek, ami bennem eléggé nagy nyomot hagyott még. Ezzel ellentétben, már nyitott vagyok az ismerkedésre. Sokat el is járok, megyek mindenfele és teszem is a dolgom. Minden nap valahol pörgök társaságban, nagyon sok embert ismerek. Most nagyon rá kell koncentrálnom a tanulásra, mert eléggé kemény évem lesz. Illetve össze kell szednem magam, hogy munkahelyet is találjak. Effektíve jó most így, ahogy vagyok.


Viszont: az egyik alkalommal megismerkedtem egy sráccal (aki másfél évvel fiatalabb nálam). Elkezdtünk beszélgetni a neten, utána már azonnal találkoztunk is és összejöttünk. Nem gondoltam komolyan hogy lesz ebből valami, mert nyáron a szakítás utána már volt 2 ilyen alkalom, amikor szinte ugyanezt történt. Most viszont én nagyon megfogtam a srácot és azért nekem se közömbös. Viszont én úgy érzem, hogy most megijedtem a kapcsolattól, mert nagyon régen voltam már "szabad". Elveszíteni természetesen nem szeretném, de egyenlőre még a mehetnék is bennem van.


Hogyan tegyem szerintetek ezt rendbe magamban? Ti voltatok már így?


Másik kérdés a korkülönbség. Szerintetek gáz?


2010. szept. 18. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
A srácról azt kell tudni, hogy az az igazi minta pasi, aki művelt, de laza, tud élni, és nagyon tud szeretni (ágyba hozza a reggelit...stb.stb.).
2010. szept. 18. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj a korkülönbség. Ha ô is megfogott téged, akkor ne a mehetnékeden gondolkodj. Talán idôre van szükséged. Egy idô után úgy is kitisztul benned, hogy mit is érzel pontosan és akkor tégy belátásod szerint. Amíg maradnál is-mennél is, addig inkább maradj, mert lehet kis idô múlva elmúlik a félelmed és boldog leszel vele. A tanulást pedig mellette is lehet komolyan venni.
2010. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ágyba hozza a reggelit?? én megtartanám! :P

egyetértek az előttem szólóval...:)

2010. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen parás voltam mint te, miután véget érte egy 5 éves kapcsolatom, szóval nem vagy egyedi edet, ne aggódj :) Hagyj időt magadnak, nem kell mindjárt az elején kimondani egy kapcsolatról, hogy mennyire komoly... élvezd a pillanatokat, nhe gondolj a jövőre, ne nyomasszon, hogy esetleg ő már többe érez - a jelenlegi párommal mi is így voltunk, rajta éreztem az első találkozás után, hogy nagyon megfogtam, nagyon akar, a belsőm meg ezzel együtt mintha egyre jobban tiltakozott volna... Finoman céloztam rá, hogy nem szeretnék egyből nagy dolgokat, csak jól érezni magam, és ahogy telt az idő elmúlt a rossz érzés , ma közös otthont keresünk :)

A korkülönbség meg semmmi, nem is érdemes foglalkozni vele!

Sok Boldogságot!

27/N

2010. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne siettess semmit, hagyd egy kicsit sodródni magad az eseményekkel. Meglátod idővel, mi lesz ebből a kapcsolatból. Viszont léágy a sráccal őszinte! Ha kicsit bizonytalan vagy, nyugodtan mondd meg neki, hogy lassan haladjatok.

És a korkülönbség? Én öt és fél évvel vagyok idősebb a páromnál, és én vagyok a lány. :-) Semmi gond, a lényeg, hogy egy hullámhosszon legyetek és szeressétek egymást.

2010. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
No meg az a baj, hogy nagyon hullámzom. Egyszer azt érzem, hogy nagyon szerelmes vagyok már belé és vágyom rá, egyszer meg azt, hogy nem akarom folytatni, mert nem. Ezt szerintetek mi?
2010. szept. 18. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert bizonytalan vagy. Mármint az érzéseidet illetően.
2010. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!