Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engem oltott le mindenki?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem oltott le mindenki?!

Figyelt kérdés
Régebben volt egy kérdésem ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. És ahelyett, hogy segítséget kaptam volna, mindenki engem könyvelt el ribancnak.. A kérdésem miért?! Igen, tudom, hogy nem kellett volna megtennem. De velem ez csak egyszer fordult elő és soha többet nem is fog, mert tanultam belőle. Ez is csak azért, mert nagyon nagyon tetszett a srác és kicsit szerettem is. Ha emiatt ribancnak neveztek, mi a helyzet a 12-17 éves diszkóp*csákkal, akik minden nap más pasival járnak és kavarnak?! Ők akkor mik, ha én ribi vagyok szerintetek?
2010. szept. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

csak egyet nem értek. Ha elvileg a csajok lelki válságba esnek, ha valaki kihasználja, átveri és eldobja őket, akkor te mi a francnak pont erre a pasira hajtasz?


Egyébként leirnád nekünk hogy milyen ez a pasi, és hogy szed fel titeket? Ennyit megérdemlünk, mi lúzerek, akiknek semmi nem jött össze :(

2010. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kamuuu ***** válasza:
Ennyi itt a példa 1 rendes lány is 1 nyomorék bulizós menő dugós csávót választ magának na csá...
2010. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol látsz itt rendes lányt? :)


Kérdező ezt elszúrtad. A pasi csak egy ágybetétnek lát. És leeht nem csak ő.

2010. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!