Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom megállapítani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megállapítani hogy tetszem e egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mien trükköket ismertek, amiből meg lehet tudni, ha egy lánynak tetszel, vagy sem?
2010. szept. 17. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
odaja mész hozzá és mögkérdöd
2010. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
flörtölj vele, aztán búlj el és figyeld meg, keres-e a tekintetével.
2010. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kortól függően más más jelekből... először is... hány éves a csaj?
2010. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előveszed neki és ha bekapja bejössz neki!
2010. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szemkontaktusból. Ha keresi a tekinteted, vagy zavarba jön és lesüti a szemét, elpirul.Ha beszéltek sokat mosolyog, keresi a közelséged, nem hátrál előled. Ha már jobban ismeritek egymást, érintsd meg pl. a karját, de úgy mintha véletlen lenne és figyeld meg hogyan reagál. Vagy amikor leültök, húzódj egyre közelebb és figyeld a reakcióját, hogy elhúzódik, vagy marad szorosan melletted. Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hehehehe kössz a humoros válaszokat..a többit meg tényleg kössz:P am 15-16 éves csajról lenne szó
2010. szept. 17. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor gondolom egy osztályba jártok vagy nem? meg most mentetek 9.-be... vagy valami ilyesmi (most ismerkedtetek meg)

menj oda hozzá, kérdezd meg a leckéről pl... hogy nem érted lécci segítsen, meg ilyenek. ha van büfé hívd meg valamire, hogy menjen el veled, kap egy ólát, vagy mittomén... nekem most csak ilyenek jutottak az eszembe, bocsi :S

remélem azért segítettem :))

hajrá!

2010. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
odamész a csajhoz és megkérdezed: szia szivi, tetszek neked?
2010. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elhívod randira. ha kivisít, akkor nem tetszettél neki. :-D
2010. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!