Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mért nem tudja felfogni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mért nem tudja felfogni? :O Mért nem érti meg h nem szeretném?

Figyelt kérdés
Naha lényeg lesz egy tetkom és a pasim azt akraja h a pillango alá amit csináltatok írassam fel a nevét is :S De sztem fiatalok vagyunk és 16 éves lány ő 18 fiu :S ÉS nagy a szerelem de tudom h ugy is egyszer vége lesz ..:S És én nem akarom h örökre rajtam maradjon a neve :S Sztetek téll gyerekes vagyok és ienek mert emiatt ezt mondta rám?:S
2010. szept. 17. 18:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Terikének lett az osztályban és most neked is kell? =D
2010. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát nem, -.-" senkinek sincs az osztályból de mért nem lehet h más oka van pl:vmi emlék füzödik apillangohoz és amiatt varatatom magamra..
2010. szept. 17. 19:12
 13/24 anonim ***** válasza:
hát...16 évesen több eszed is lehetne...most ck így belegondolva, ha emlékezni akarsz az első szexuális élményedre, akkor egy farkat 'varratsz' magadra?:))
2010. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
hát nem ...mert már az első szexuális élményem 15 évesen meg volt meg egy fontos személy mindig pillangonak nevezet és meghalt és azért akaromn -.-"
2010. szept. 17. 19:18
 15/24 A kérdező kommentje:
pfff ezt honnan szeded mert lesz tetkom nagy cucc meg nem vok szűz azéé ughh de nagy duranás
2010. szept. 17. 19:26
 16/24 anonim ***** válasza:
ugyan mért lenne hülye?...azért, mert elmondja a véleményét, és az neked nem tetszik?...15 évesen a tanuláson kellene járjon az eszed, nem a szexen...de mind1...
2010. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kommentelők! Itt élitek ki magatokat?? A válaszaitokat pedig jelentettem....

Kérdező: Jól teszed, ha a nevet nem varrattatod magadra, én sem tenném! Elég lesz a pillangó is:)

2010. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszi az utolsonak :)
2010. szept. 18. 09:09
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne varrass lepkét se! Aki meghalt is ezt mondaná! Sok sok pasinak nem jön be,am az emlékét amúgy is őrzöd a szívedben! Hidd el az több!
2010. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ha úgyis vége lesz,meg nem akarod h a neve örökre rajtad legyen,mi a bánatnak vagy vele???? ,mert nyilvánvaló h nem szereted,tojsz rá stb


szegény pasi


és anyukádéknak is gratula h engedik h 16évesen pillangós-tetkós ribi legyél

2010. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!