Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaha is gondolkoztatok el...

Valaha is gondolkoztatok el azon. Mit is jelent az, hogy EMO? Probaltatok mar valaha ugy felfogni a dolgot, hogy jot keressetek benne (ezt egyesekre ertem, mert en szeretem az Emo-t)?

Figyelt kérdés
szoval ezzel csak azt akarom mondani,hogy nem mindenben is csak a rosszat kell nezni,peldaul ezugyben is.kerdezem:ha a karvagdosast felretesszuk akkor mit gondoltok..mondjuk.?:D
2011. jún. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Emo? Egyik szeme sír, a másik haj...
2011. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EMO: átlagos elb@szott tinédzser.
2011. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy hogy lehet 18 éves emós,addigra már rég meg kellett volna öngyilkolnia magát
2011. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

nemminden emo vagdossa magat.az emo-nak tobbfele aga van ebbol csak egy fele agba tartozoak vagdossak magukat.es nem cseszegetest kernek legyszives,mert "sertes" szamomra => megvelemenyekett:D

2011. jún. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!