Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy milyen korábbi történés határozza meg a mai jellemedet?

Figyelt kérdés
Nekem határozott elképzeléseim vannak mindenről, hogy mi miért történt, milyen sérelmek, mi az ami kapóra jött, sokat gondolkozom ezeken. Nektek vannak ehhez hasonló gondolataitok, hogy azért lettetek olyanok, mint most, mert korábban (leginkább gyerekkorban) történt valami, ami hatással volt rád? Ha van, írnátok pár konkrét példát?
2011. febr. 15. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább tenném többesszámba: milyen korábbi történések határozzák meg a mai jellemedet?
2011. febr. 15. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem az, hogy az apám elment a k*rvájával (mikor 6 éves voltam)

és azóta nem bízok meg az emberekben, nem tudok mit kezdeni a férfi kapcsolataimmal, mert nem volt egy normális férfimintám sem.

tiszta depressziós vagyok, nem állítom, hogy emiatt, de sztem hozzájárul.... bőven :(

2011. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca. ***** válasza:

van, inkább apróbbak, de igen, tudom mi mit okozott az életemben.

érdekes, nekem apum hiánya inkább abban nyilávnul meg hogy túlzottan megbízok a pasikban. de már igyekszem változtatni rajta :D

2011. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, gondolkoztam, és tudom is.
2011. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez tök jó, és leírnád? :D

Amúgy tudtam, hogy mindenki a pasikkal fog jönni, de igazából ez engem nem nagyon érdekel, ez már egy eléggé lerágott téma. Engem az érdekelne, hogy TE miért lettél ilyen.

2011. febr. 15. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden egy mozifilmmel kezdődött, amiben az Offspringtől ment egy betétdal... megvettem az egyik kazettájukat és miután meghallgattam, egy csapásra átszellemültem:D:D Ő általuk kezdtem érdeklődni a punk-rock, majd metal műfajok iránt, ami együtt járt egy komplett életstílus-váltással, életszemlélettel is:)
2011. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!