Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon teccem neki, ha igy nez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon teccem neki, ha igy nez ram?

Figyelt kérdés
A srac aki tetszik nekem,ugy 3-4 napja,egyidos velem,15 evsek vagyunk,de az van hogy foggalmam sincs arrol mit erez csak ram szokott nezni es mosolyogni,es vajon azert meert kirohog?-es ma amikor mentem lefele a lepcsokon a suliba akkor egy haverjaval ult a lepcson es ramnezett azutan meg elment es sajok melle ult egy padra es megpuszilta egyiket es amikorlentebb voltam akkor pedig a haverjara neztem aki ott maradt es vegig engem bamult!Most akkor mi ez...---ja es szeretnek neki bejonni...nagyon helyes srac(ja de meg nem ismerjuk egymast,csak eszrevettuk hogy indketten parszor egymasra neztunk:D)
2010. szept. 17. 17:25
 1/2 Kamuuu ***** válasza:
És akkor mi van ha bámul és mi honnan tudjuk hogy mit gondol mikor bámul?? én is szoktam csajokat bámulni csak mert jól néz ki attól még nem jön be nekem de volt már 100000000 ilyen kérdés basszus...
2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és dumálj vele lazán vmi teljesen átlag témáról. Ne vihogj idétlenül, próbálj meg természetes maradni mert az tuti nyerő:)

Ne maradj sokáig, ne tárulkozz ki előtte annyira. Biztos nyomot fogsz benne hagyni, aztán ha tetszel neki úgyis megkeres;)

2010. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!