Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő megcsalja a férjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a férjét, vagy fordítva (hosszútávon 1 emberrel), miért teszi? Otthagynátok a párotok vki más miatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 16:34
 1/4 anonim válasza:
szerintem ha valaki ilyet tesz akkor boldogtalan a párjával... sok ilyen esset van ! van aki üti a feleségét.. egyes emberek nem tudnak mint tenni keresnek valaki mást
2010. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nagyviri ***** válasza:

Nem tudnám elképzelni, hogy megcsaljam a páromat, talán genetikailag alkalmatlan vagyok rá :)

A megcsalás semmire sem megoldás, és szerintem egyszerűbb és főleg kevésbé fájdalmas minkét fél részére, ha még előtte tiszta vizet öntenek a pohárba, mielőtt másfelé kezd el kancsintgatni valamelyik fél. Persze ehhez jó adag gerinc is szükséges, amiben ma nem nagyon bővelkednek embertársaink. Sok ember egyszerűen azt hiszi, hogy ez a legkényelmesebb és legegyszerűbb megoldás, pedig hosszú távon így lehet a legtöbb lelki sebet okozni annak, akit egykor szerettünk és tiszteltünk.

2010. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aki hosszú távon és egy emberrel csalja a párját az műár szerelmes a szeretőbe! Én is így jártam,és ott hagytam a párom,akivel csak megszokásból voltam együtt.

Azóta az akkori szeretőmmel már babát várunk.

2010. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam 24 év után! Állítólag a pia miatt, de azelőtt is ittam.Most váltunk, de neki már 4 hónapja van barátja.Hogy miért teszi? Passz! Ez az ő indoka, de szerintem a pénz az oka. Amíg jól kerestem, mindenünk megvolt. Most meg árverezés, fizetésletiltás.

Én soha nem hagynám ott! Annyira szeretem még mindig, hogy teljesen magam alatt vagyok. De még így is visszafogadnám!!!!

2010. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!