Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm mindig azt mondogatja hogy úgy se fogom mindig szeretni. Miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
19/F
2010. szept. 17. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ezt vele beszéld meg.
2010. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert nem bízik magában, ezáltal benned sem, és a kapcsolatotokban sem, ez nem (vagyis ő nem tehet igazából róla) baj, lehet, hogy rossz élményei voltak eddig, legyél türelmes, és biztosítsd róla, hogy szereted:-)
2010. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy korábban csalódott valakiben,csak nem beszél róla.
2010. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért mondja mert újból és újból azt akarja hallani hogy szereted és hogy nem hagyod el. Nem elég magabiztos.
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalom hiányos. Mindig mondogatni kell neki hogy szereted, akkor érzi csak jól magát.
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltatok, hogy csak realista? sztem ő is tudja h benne van a pakliban hogy 1 év múlva szakítotok, és hogy úgy sem lesz ebből örök kapcsolat pontosan azért mert fiatalok vagytok.

de ez csak az én realista gondolkodásom torz szüleménye...

2010. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 AVATAR282827 ***** válasza:
hát ha a saját tapasztalataimat nézem... rátört az az érzés hogy veszekedni akar egyet...
2010. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor azért mondja azt is hogy biztosan ott hagyom majd mert neki több pasija volt nekem meg nem volt annyi barátnőm és így "nem éltem ki magam".

Folyamatosan mondom neki hogy szeretem csak "szar" érzés amikor ilyeneket mond.

2010. szept. 17. 14:25
 9/12 anonim válasza:
A realistával értek egyet.nem tudom, hogy van e örök szerelem....Én azt mondom, hogy 3-4 év együttélés után érdemes lesz újra megkérdezni: Szeretsz?
2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már megint ezek a realista dumák "Minek élünk ha úgy is meghalunk" című része.

Köszönöm mindenki segítségét

2010. szept. 17. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!