Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne jóvá tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jóvá tenni egy figyelmetlenséget?

Figyelt kérdés

Igazából arról lenne szó hogy a társammal most 1 hónapja lettünk 2 évesek és akkor nem tudtam elvinni sehova betegség miatt , és kicsit megharagudott rám , elvégre egy szál virágot vagy valamit csak tudtam volna venni de nem.


Arra gondoltam hogy most hogy felépültem kiengesztelem de nem tudom igazából hogyan kéne.


Az jutott az eszembe mi lenne ha elvinném egy vacsira előtte mikor beszólok hozzá viszek virágot és felkérem hogy tartson velem , és vacsora közben oda adnám neki a nyakláncot amit ajándékba vennék aztán mozi, valami romantikusabb filmre gondoltam, és mehetünk haza.


Vagy talán más program jobb lenne vagy ez jó ?


Az biztos hogy kicsit elhanyagoltam az utóbbi időbe és biztosan jól esne neki ha most nagyon figyelnek rá és kepés lennek bármire csak ne lássam ennyire lehangoltan.


2010. szept. 17. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem írtam hogy 20/F vagyok
2010. szept. 17. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hangzik :) Esetleg valami kis sétát is be lehetne iktatni mozi után ha olyan az idő.
2010. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a legtöbb nő álma, ebben biztos lehetsz.

de...

tudod, hogy a hétköznapokban is ugyanígy kéne rá figyelned...

Egy kapcsolat, csak így működhet jól.

2010. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagyviri ***** válasza:

Szerintem meg is adtad a választ a kérdésedre. A párod, ha igazán szeret, akkor nagyon boldog lesz, amikor elviszed moziba és vacsizni, és így kérsz tőle bocsánatot.

Sok szerencsét kívánok hozzá.

2010. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ez szerintem is szupi lesz, de ezek után is próbáld meglepni újdonságokkal, hogy a "mércét néha-néha rugdoshassátok" :)
2010. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!