Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom ha a párom hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha a párom hazudik?

Figyelt kérdés

Mik a jelei? Ti szoktatok hazudni párotoknak, vagy csak füllenteni?

Kiváncsi vagyok a véleményekre!

Mindenkinek vannak kis titkai, de azért a lényeges dolgokban szerintem szemét dolog tagadni vagy akármi!

Én nem szeretek hazudni!

De azért észre veszem ha nekem hazudnak, lehet hogy ez női megérzés!!


2008. dec. 18. 15:40
 1/3 anonim válasza:

Egyre csak no az orra es idovel szamarra is alakul!


Amugy hallgass csak a "noi megerzesre". Ami egyebkent MINDEN embernek van. Ferfiaknak is. Csak kiben halkabban, kiben hangosabban nyavajog. Ha ismersz valakit, meg sem kell szolalnia. De sokat segit, ha minel tobb emberrel ismerkedsz es kicsit jobban be tudod loni az embereket.

2008. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha az én párom hazudik, akkor általában a falat nézi,vagy bármi mást,de sosem tud a szemembe nézni.Bár ezek inkább csak poénos helyzetekben voltak észrevehetőek.De nagyon valószínűnek tartom,hogy ha "komolyan" hazudna,akkor is ez lenne a fő jele annak,hogy nem mond igazat!Eddig még nem tapasztaltam, hogy hazudott volna,ez lehet, hogy azért van mert ennyire jól csinálja,vagy a jobbik eset,hogy nem hazudik:) Irigyellek,ha ilyen jó női megérzéseid vannak:D
2008. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én meg azért irigyellek ha neked nem hazudik a párod!:)

Hát ha jók a megérzéseim, akkor nagyon rosszul fog járni, mert én igazi boszorkány vagyok!:)

Miért nem lehet őszintén elmondani akármit is?!

2008. dec. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!