Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

A barátom megalázóan beszél velem mások előtt, konkrétan az arcomba böfög és akárhol képes elfingani magát.. ha szólok neki, hogy ez illetlenség azonnal robban.. Mindenen hisztizik ha pedig veszekedésre kerül úgy csitítana le, hogy kussoljak már. Bezzeg ha az én számból hangzik el egy csúnya szó akkor rögtön mártírkodik, hogy milyen ember vagyok én, hogy így beszélek vele. Azt mondja azért viselkedik így velem mert nehezen beszélek az érzéseimről és már ott tart, hogy ha kiakar szedni valamit belőlem belevág erősen a combomba, hogy ezzel motiváljon a beszédre. Régen teljesen más volt, mindig azt mondja miután kiállok magamért, hogy szerelmes belém és, hogy velem akarja leélni az életét és ne hagyjam el. Mindig én érzem hibásnak magam, hogy ilyen de lassan más semmi sem felel meg neki amit csinálok. Kezdek belefáradni.

21/l



2022. máj. 3. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert eltűröd neki. Ha annak ellenére vele maradsz, ahogy viselkedik veled, miért változtatna bármin is?
2022. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy manipulátor.
2022. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Marha sok eszed van, hogy vele vagy.
2022. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Istenem ez a szerencsecsomag!!! Ennél a roló bokáig le van húzva... Sebaj, Kérdező. Kedves párod után most már bizton tudjuk: Van élet az agyhalál után is.


Tiszteletteljes javaslatom, hogy hagyd el. A saját érdekedben javaslom. Aligha fog változni... Ha már most a tettlegességig viszi: Később mi lesz?

2022. máj. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert megengeded neki.
2022. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!