Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

A barátom megalázóan beszél velem mások előtt, konkrétan az arcomba böfög és akárhol képes elfingani magát.. ha szólok neki, hogy ez illetlenség azonnal robban.. Mindenen hisztizik ha pedig veszekedésre kerül úgy csitítana le, hogy kussoljak már. Bezzeg ha az én számból hangzik el egy csúnya szó akkor rögtön mártírkodik, hogy milyen ember vagyok én, hogy így beszélek vele. Azt mondja azért viselkedik így velem mert nehezen beszélek az érzéseimről és már ott tart, hogy ha kiakar szedni valamit belőlem belevág erősen a combomba, hogy ezzel motiváljon a beszédre. Régen teljesen más volt, mindig azt mondja miután kiállok magamért, hogy szerelmes belém és, hogy velem akarja leélni az életét és ne hagyjam el. Mindig én érzem hibásnak magam, hogy ilyen de lassan más semmi sem felel meg neki amit csinálok. Kezdek belefáradni.

21/l



2022. máj. 3. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye.
2022. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nahm tudod kit kussoltatna el... Nem tisztel téged.. az meg hogy combon vág..

Én bisztos nem türném el ezeket

2022. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó😄 36f
2022. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Hagyd ott

22 éves fiúcska vagyok a barátnőm 24 éves és én nem csinálok

1 Én is szoktam rossz lenni de ez durva

2022. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Én már komolyan nem hiszem el ezt... Ezeket a kérdéseket tuti egy ember írja, nem lehet itt naponta ennyi leépített önértékelésű, szolgalelkű nő 90%-ban egyező sztorikkal.

Még mindig a klasszikus a tanácsom: dobd ki a p*csába.

2022. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Plusz 2 ez egy barom féreg aki csak bántani akar
2022. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs értelme, csak birtokolni akar, ami nem jó.
2022. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És neked van bőr a képeden elmenni vele barhova is?
2022. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki és ennyi.Amennyiben nem,később nem áll meg a combon vágásnál.Menekülj,mert ez csak rosszabb lesz.

Nem szeret,csak birtokolni akar.

2022. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyegyerek.
2022. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!