Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat egy 13 éves lány és egy 24 éves pasi között?

Figyelt kérdés
Nem merek kezdeményezni
2010. szept. 16. 21:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

ne haragudj,de ezt már én is túlzásnak tartom. nem a korkülönbséget,mert az más szituban okés lenne,de 13 éves vagy! ilyen korban inkább barátnőznöd kellene! én ugyan 15 voltam mikor összejöttem az akkor 28 éves párommal,családi okok miatt majdnem rögtön össze is költöztünk,de nem 13évesen! az tényleg túlzás! várj pár évet azt mondom! figyeld önmagad! írj naplót! és két év múlva meglátod milyen voltál most,lehet elborzadsz ettől! Lehet most arcoskodónak fogok tűnni,de nagyon fiatal vagy még! inkább legyél még gyerek! néha én is visszasírom a boldog gyerekkort!

17L+29F

2010. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Lehet de nagyon nem egészséges.
2010. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"én ugyan 15 voltam mikor összejöttem az akkor 28 éves párommal,családi okok miatt majdnem rögtön össze is költöztünk,de nem 13évesen!" 13:04



Hát ez k*rva jó! :D:D

És még te mondod ,hogy ne jöjjenek össze! :D

Ha engem kérdezel egy 13 és egy 15 éves között agyilag és testileg sincs nagy külömbség...

2010. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Testi fejlettségtől függ..


Lehet.


Én láttam egy 13 éves srácot nemrégiben, aki 180 magas volt és 87 kiló, simán beengedték a kocsmába is.

2010. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

19:53

tudod,a környezet és az élet sokmindent különbözővé tehet még az azonos korúak esetében is!

Én úgy költöztem el,hogy félig én neveltem az öcsémet,én tartottam rendben a házat,én voltam a villámhárító otthon,engem ütöttek mint a lovat! Hidd el,hamar megtanultam mi a magyarok istene.

de mondjuk igy visszaolvasva igazad van,egy átlagos 13 és 15 éves közt nem sok a különbség. de 13 évesen akkor sem kell pasizni,már az miatt is hogy ha a pali rámászik,mindketten megüthetik magukat!

2010. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
hozzáteszem testileg 13 éves koromtól 80D-s melltartót hordok :)
2010. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

20:14

Hmm, ez elég jól hangzik

19:53 -as vagyok


Telefonszám csere? ;) F/24

2010. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
bocsi,van párom :)
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hát én sem tartom helyesnek, bár nem tudom mennyire vagy érett, mondjuk még úgy is max 6-7 évet tudnék elképzelni, ha tényleg illetek egymáshoz (ez ugye nem számoktól függ) és a fiú nem siettet semmit. Neki is, Neked is kellemetlen lenne, meg gondolj bele abba amit írtak már előttem, hogy egy 24 éves férfinek már szexuális igényei vannak, valószínűleg családot is szeretne 30 körül (amikor Te 19 leszel). Tudom, hogy nem mi döntjük el kibe leszünk szerelmesek, de ez szerintem akkor sem helyes, jól gondold át.

19/F

2010. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

tudom, de tiszta szívemből szeretem.

köszi a tanácsokat, de nem ábrándozni szeretnék.

Sex nem lehet közöttünk, nem vagyok olyan, de ez is hozzá tartozik, de nem adom oda magam hamar....de neki odaadnám idővel.

hüje vagyok???

2010. szept. 25. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!