Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat egy 13 éves lány és egy 24 éves pasi között?

Figyelt kérdés
Nem merek kezdeményezni
2010. szept. 16. 21:11
1 2 3 4
 11/31 orsybaba88 ***** válasza:
82%
nekem van olyan ismerősöm, aki 14/L és 28/F jöttek össze, és együtt vannak négy éve. Más kérdés, h a lány csalja a pasit, meg v.színű úgy érzi (és jól érzi), h egy csomó mindenből kimaradt életében...
2010. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már! Ha a pasi belemegy, akkor ott valami nagyon nem stimmel.
2010. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

jo, okés megértettem

lehetetlen és kész

:(

2010. szept. 16. 21:22
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, kerek 3 éve... Nem lett semmi köztünk. Ma annyiból különb a dolog, hogy komolyan tudunk beszélgetni, hülyülni a felnőtt dolgokról, mert hát azért mégis csak egy 13 éves lánnyal mégsem lehet úgy mint egy 16 évessel. De megtenni még mindíg nem teszi meg, mert még szerinte túl fiatal vagyok hozzá, vagy ő túl idős hozzám. Lehet, hogy van benne valami. (:
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Még egy évig törvényi erőnél fogva nem lehet. Elég kellemetlen helyzetbe hoznád a kiszemeltedet, ha mégis lenne...
2010. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
lehet hogy most még soknak tűnik, de van ismerősöm, akinek a férje 12 évvel idősebb nála. és van két gyerekük, több mint 10 éve együtt vannak. semmi sem lehetetlen :)
2010. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%

Lehet csak a jó isten is rajtatok fog röhögni az égből mikor nincs be borulva!

Ez olyan mikor egy tacskó dugja a bernáthegyit...

2010. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj olyan pasit, akit az ő korában komolyan érdekel egy általános iskolás.
2010. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 nagyviri ***** válasza:
100%

Ébresztő!!!

Egy 24 éves pasi már felnőtt férfi, akiben tombol a tesztoszteron. Ha van esze, akkor nem kezd veled, mert még kislány vagy hozzá képest, arról nem is beszélve, hogy ha hozzád nyúl, az szigorúan büntetendő. Álmodozni lehet, csak ezt se vidd túlzásba, mert nem egészséges. Inkább a korban hozzád illő fiúkkal kellene foglalkoznod, ha már ennyire érdekel a másik nem.

2010. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
75%
Nem lehetetlen ! Én 14 voltam és 27 éves volt az első kapcs. Nem volt pedofil, viszont én érett 14 voltam :) 6 éves kapcsolat lett belőle, akkor is miattam lett vége, m az én érzelmeim múltak el. Legjobb barátok vagyunk azóta, olyan látásmódot kaptam, amit sose tudnék eléggé megköszönni. Nem az a lényeg hány éves, hanem hogy milyen ember. SZülők, barátok, mindenki ellenezte. Pedig a legszebb 6 évem volt!!!!!!!
2010. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!