Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagy boldog a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy boldog a párkapcsolatodban 10-es skálán?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 07:11
A kérdező szavazást indított:
10 - (nagyő, gazdagság, romantika, szuper élet)
9
8
7
6
5
4
3
2
1 - (inkább egyedül halnék meg)
63 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 10-esre nyomtam. Diakmunkaskent nem vagyunk gazdagok, de minden adott, hogy diploma után nagyon jó körülmények között éljünk. Egyelőre csak albérletben vagyunk, de ez is teljesen jó, mert legalább együtt élünk ☺️


23N

2022. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt nagyon sok ember él tökéletes boldogságban.
2022. máj. 3. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Ez van, ezt kell szeretni.
2022. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem mindenki el abban, de minden viszonyítás és igények kérdése. Lehet, neked az én kapcsolatom csak 7-es lenne, de mivel nekem minden tekintetben megfelel, ezért 10-es.

Ne erre alapozz es ne azt nézd másnak milyen, hanem próbálj egy tökéletes kapcsolatot kialakítani magadnak es nem fanyalogni mások kamu vagy ténylegesen jó kapcsolata miatt.

2022. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

és miért hihetetlen, hogy vannak boldog kapcsolatok? azokban rengeteg munka van mindkét fél részéről, nem csak úgy az öledbe pottyannak. amúgy sem igaz, hogy mindenki tökéletes kapcsolatban él, hiszen a szavazásnál láthatod, hogy nem mindenki nyomott a 10-re.

az is nagy igazság, ami 4-es írt pl. nekem is van egy barátnőm aki tökre boldog a kapcsolatában, de amúgy mindig a csávóhoz kell alkalmazkodnia, meg a csávó egy rántottát nem tud összeütni. és nekik ez így teljesen ok már vagy 10 éve, nekem meg nagyon nem férne bele a nem egyenrangú kapcsolat.

minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, most nekünk is 9-10, de volt olyan időszak, amikor a skála másik vége felé közelített

2022. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7 és 9 között változik. :D
2022. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
8-asra nyomtam. Friss szerelem, ezért még az ember hajlamos csak a jót látni. Úgyhogy vakon nem nyomot 10-est, még meg kell ismerni jobban egymást. De alapjáraton boldog vagyok :)
2022. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6os
2022. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tízes skálán tizenkettesre szavaznék... 😄😄😄
2022. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!