Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

nemrég lett vége egy két éves, első igazi kapcsolatomnak. én még mindig szerelmes vagyok, de tudom, hogy ezt már nem viszonozzák, vagy legalábbis nem 100%osan. de nagyon fáj, ha egyedül vagyok, nem tudok másra gondolni, csak hogy ő biztos tökjól érzi magát nélkülem, hogy nem hiányzom neki, hogy ha meglátna egy pasival, nem lenne féltékeny. nem tudom mit csináljak, ő volt az egyetlen, aki szépnek tart(ott), akinek tetszettem, akinek tökéletes voltam. most egy nyomoréknak érzem magam, nem nyomul rám senki, nem foglalkozik velem senki a barátaimon kívül, és ők is csak nehezen, mert külön városban tanulunk.

tudom, hogy idő kell, de én ezt nem bírom így. nagyon hiányzik, és fáj, hogy már nem érdeklem (annyira...)

hogy tereljem el a gondolataim, mit csináljak, beszéljek vele?

ha elmegyek társaságba, buliba, akkor annak úgyis csak az lesz a vége, hogy a barátnőim nem tudják levakarni a faszikat, velem meg senki se foglalkozik. vagy rámtör a hiánya, és az egész elromlik, nem tudok felszabadult lenni.


2010. szept. 16. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen a szakítás! De majd idővel túl teszed magad rajta! Csak igyekezz lekötni a figyelmed, hogy ne ezzel foglalkozz...


Jah, és amég nem dolgozod fel a szakítást, addig nem igazán érdemes bulikba járni!

2010. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess sokat valakivel, valaikkel.

Járj el minél többet, de ne azért, hogy a barátnőid nézd miközben a hapsik csüngenek rajtuk.

Ez a seb, csak idővel fog begyógyulni, de erősnek kell lenned és túl leszel rajta.


21/F

2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod most biztosan jókat mosolyognál azokon a kommenteken,hogy idővel elfelejted, meg nem fog fájni, ha rá gondolsz stb.

Korábban én sem hittem, hogy túllépek rajta, de hidd el, tényleg csak idő kérdése és nem fogsz rá gondolni.

Csak a magam példáját tudom felhozni, én is szenvedtem hónapokig, utána jött egy utazás, kicsit feldobott, majd szépen lassan kikúrálódtam.

Ma láttam először fél év után és magamon is meglepődtem. Nem hittem volna, hogy tudok majd úgy ránézni, mint egy idegenre, azok után, ami történt közöttünk. Mégis annyira távolinak tűnt, és már nem is értem, hogy szerethettem belé. Talán a nagy csalódás miatt van, amit okozott...

A hiánya sokszor elő fog még jönni, óó, még nagyon sokáig, de emiatt ne aggódj, ez nem tart örökké. Tudom milyen nehéz időszakon mész keresztül, de mindig gondolj arra, hogy ő nem volt megfelelő számodra. Van még annyi pasi a világon, találni fogsz majd olyat, aki sokkal jobban szeret, mint a korábbi barátod...

Ne hidd, hogy nem tetszel senkinek, csak kicsit nyisd ki a szemed. Érdeklődnek biztos, csak te nem veszed észre őket:D

És még egyszer kiemelném, szakítás után mindig így érez az ember és képtelen elhinni, hogy lesz ennél jobb is!

De lesz! Majd pár hónap után hinni fogsz nekünk! :) Akkor is, ha óriási volt a szerelem...

2010. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!