Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire semleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire semleges a fiúknak? (lent)

Figyelt kérdés
először is 16l(lassan 17). nem volt soha barátom, sőt az az igazság, h soha rám nem nézett egy fiú sem eddig még flört szintjén sem. tudom, h nem maradtam le semmiről stb stb de annyira elkeserít az egész. mert nem mondom, h húdeszépvagyok, de rendesen ápolom a testem, bőröm, hajam, ezenkívül nincs három szemem vagy négy fülem... normálisan öltözködöm és a belsőmben sincs asszem semmi komolyabb gubanc. emiatt nem értem, h miért nem kapok semmiféle visszajelzést? kezd teljesen elfogyni az önbizalmam. velem van valami vagy csak 'így jártam'?
2010. szept. 16. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt lesz vagy 10 jelentkező...
2010. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
idővel eljön a megváltás :D ne aggódj, ne sürgesd, ne görcsölj :D
2010. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden srácnak a legszebb kell :D
2010. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha magamat látnám..En 25 éves vagyok, a Te korodban ugyanez volt a problémám. Nálam az volt a gond hogy fiatalabbnak néztem ki a koromnál. 17évesen kb 14-nek néztem ki míg a barátnoim 22-nek:-)Ráadásul 19éves koromig nem jártam diszkoba, nem oltoztem kihívoan és nem "nyomultam" mint a legtobb lány. A fiúk vagy azt hitték hogy még gyerek vagyok, vagy hogy foglalt vagyok vagy beképzelt. Pedig csak szégyenlos voltam mert még sosem volt barátom.Nem tudom Rád melyik igaz vagy egyik se de azért gondolkodj el ezen is.Most nem azt mondom hogy kezdj el félmeztelenul nyomulni a diszkoban de probalj meg tobbet társaságba járni, legyél nyitott.Vannak nok akiknek elobb "meg kell érniuk" ahhoz vonzzák a másik nemet. Mire eléred a 20 évet a fiúkat le se fogod tudni vakarni magadrol:-)
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos mert nincs önbizalmad vagy negatív a kisugárzásod vagy az összkép nem jó. De képpel könnyebb lenne megmondani.Amúgy lehet csak nyitott szemmel kéne járni...;)
2010. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is ugyanígy érzek, csak 20 vagyok, és belőlem egy 2 éves kapcsolat vége vált ki ilyeneket. teljesen megértelek. amúgy előtte s így éreztem, aztán mégis lett egy fantasztikus pasim, akivel, hát úgy tűnik, két évig bírtuk... :(

de reménykedjünk együtt, hogy nincs messze a következő!

higgy magadban és húzd ki magad!

2010. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, igazából nem tudni mi miatt nem vagy kellendő a fiúknál. Lehet a külsőd nem jött be nekik, a kisugárzásod olyan. Vagy csak nem volt szerencséd.
2010. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne add fel! Mosolyogj, és ne görcsölj, akkor fog jönni a nagy Ő amikor legkevésbé számítanál rá :)
2010. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!