Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lesz valami szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz valami szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam, aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy én tetszek-e neki.Gyakran észreveszem, hogy néz, de ha odanézek elkapja a tekintetét.Én is szoktam bámulni, de belenéz a szemembe, aztán elkapja a tekintetét.Nem tudom.., lehet, hogy csak, azért néz rám, mert túl sokat bámulom, és ez már zavaró?És, ha egyáltalán tetszek neki, akkor is mi lesz ebből, csak bámuljuk egymást, vagy mi ? nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e neki. Én nem mernék kezdeményezni..

15/L


2010. szept. 16. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most az egyszer légy férfi, és kérdezd meg :)

Mert ő még csak nagyon soká lesz az, hiába vársz rá.

Ha pedig majd el akar szaladni, ne engedd. (ez nem vicc)

2010. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kamuuu ***** válasza:
Légy férfi lol gecc:D:D:D
2010. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kamuuu ***** válasza:
Ismerkedj vele aztán csá csak meg kell ismerni és majd ki fog alakulni de nem muszáj neked kezdeményezni hanem várhatsz türelmesen is:D
2010. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, veszni nem veszthetsz semmit:) Ő biztos nem UFO, hogy kiszívja az agyad vagy ilyesmi:D Emberi lény, nem lehet semmi bántódásod:) Szólj, hogy miképp döntöttél=D (De én a helyedbe odamennék, és megkérdezném:) ).
2010. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mit kérdezzek meg ? azt, hogy tetszek-e neki ?

de mégis mit mondjak ? mert azt, hogy " bejössz nekem.." az milyen már ?

nem tudom mit kéne mondanom neki, az a baj, hogy nem tudom, hogy tetszek-e neki, mert lehet csak idegesítem azzal, hogy bámulom.. :/

legyek férfi..oké.. : D

2010. szept. 16. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Van olyan barátnőd vagy barátod aki netán ismeri őt?:D Rajta keresztül talán jobban sikerülni kideríteni, hogy mit gondol ő:D
2010. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szeretem az ilyen keveréseket.. szóval ez nem jó.. :/
2010. szept. 16. 18:00
 8/12 anonim ***** válasza:

szia, tetszek neked?


nem olyan nehéz kimondani.

egyébként biztos hogy igen, csak az a kérdés, bevallja-e

2010. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
dehogynem, ezt nagyon nehéz kimondani
2010. szept. 16. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor tőle miért várod el?
2010. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!