Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért érzik úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért érzik úgy hogy a férfira támaszkodni az jogos, de visszafelé ilyet nekik nem kell adni?

Figyelt kérdés

#nők #kihasználás #Támaszkodni
2022. ápr. 27. 20:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
60%

30

Ja oké, akkor te is kiveszedet a részedet a szülésből? Meg az éjszakázsból a baba mellett! Felesbe megy a terhesseg is? (Most hirtelen ezek jutnak eszembe, mert állapotos vagyok)

De nem latok egyetleh kommentet sem a hozzászolásaid kozul arról, hogy amiatt kardoakodsz, hogy szeretnél ugyanannyi házimunkát végezni mint a nők!

2022. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31. Gyerek nem kell, nem akarok a pokolban élni.

A házimunkát meg most is egyedül végzem.

Mondjuk nem értem mit hisztizel, te mint tökéletes miért nem olyannal csinálsz gyereket aki segit is?

2022. ápr. 28. 16:56
 33/36 anonim ***** válasza:
60%

"22. Háhogyne! félévente évente egyszer belefér.


Téged meg szolgáljon ki naponta, de max hetente!"


Bocs, de nekem milyen alapon személyeskedsz?

Nem, nem félévente fér bele, hanem annyiszor, amennyiszer csak akarja.

2022. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
60%

32

Az én férjem segit! Mindenben!

Itt egyedül te hisztizel!

Viszont a kornyezetemben sok helyen latom azt, hogy a nő mindent egyedul csinal....ami oké is lenne, ha el lenne tartva a nő! De ugyanugy van egy 8 oras munkája!

2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

34. Nem kell mindenáron a gyerek, és akkor nincs ilyen probléma.

Nem sz@rokkal kéne őszeálni.

🤭

Bár ti olyat nem tesztek!

2022. ápr. 28. 17:19
 36/36 anonim ***** válasza:
60%

@35

Nem hát! Azért nincs nőd!

2022. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!