Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves srác, aki nagyon bejön, de van barátnöje, már másfél éve. Ö azt mondja h komoly kapcsolatban van, de másoktol már azt is hallottam h már megcsalta a csajt? Szerintetek, ha valaki rajong, szeret valakit, akkor miért csalja meg, és szerintetek tényleg ilyen komoly 19 évesen a dolog?
2010. szept. 16. 16:24
 1/8 nielindi ***** válasza:
ha tudod, h félrekefélös a gyerek, nem értem, h miért kellene neked...
2010. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod a szívnek nem lehet parancsolni!
2010. szept. 16. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki 19 éves még lehet komoly kapcsolata! Amúgy meg az "azt is hallotam, hogy" az nem biztos hogy úgy is van! Általában az iylenek kamupletykák!
2010. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tányleg megcsalja a csalt, akkor arra van remény, hogy téged is meg fog csalni, ezt szeretnéd? Én már rég kiábrándultam volna belőle.
2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*a csajt, nem a csalt :D
2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a srác dicsekedett az osztályába azzal h megcsalta

ok, hogy komolya a kapcsolat, de én olyan tipus vagyok, aki könnyen beleesik egy fiuba, de nehezen ábrándul ki belöle

:(

és amiért komoly a kapcsolata az n azt jelent h el is veszi feleségül sztem

2010. szept. 16. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással te sem várhatsz tőle sokkal többet.
2010. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az emberek változhatnak!? Nem?
2010. szept. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!