Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért is kéne tisztelniük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is kéne tisztelniük a lányokat azoknak akiket azok le se sz@rnak?

Figyelt kérdés

Azokra a srácokra gondolok akik hát nem bejövősek a lányoknak olyan szinten hogy már kezd reménytelenné válni a helyzetük.Sokat hallani olyat hogy "így megbántott a volt barátom annyira átvert egy csomó pasi"....de még ezeknek a pasiknak is kijutott a pin@.

Mivan azokkal akik semmit se kaptak még a másik nemtől?Megéri velük teszem azt udvariasnak lenni?Előreengedni,kinyitni a kaput,segíteni cipelni?Mire föl???

Az ilyen semmibevett alakok helyében hogy viszonyulnátok a kérdéshez?kibicként ugyanis persze hogy könnyű darálni


2010. szept. 15. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát pajtikám jó el lehetsz keseredve , de a hibát magadba keresd ne másokba !

A nőket nem kiosztják hanem kiérdemlik egyes férfitársaid és azok kapják a normálisabb csajokat akik udvariasak és nem úgy tekintenek a nőkre mint ahogy te .

Hány éves vagy te egyébként , hogy ennyire el legyél keseredve ?

Node lényeg hogy mindenek elöbb nézz magadba és utána kezdj közeledni embertársaidhoz .

2010. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kedves 08.52!

Eléggé leminősítetted ám magad, meg a többi nőt. A belső értékekről semmit nem írtál. De ha jó állása meg jó cuccai vannak, akkor mindenki az ágyába szédül szerinted. Én egy nőt soha nem azért engedek előre az ajtóban, mert jól néz ki. Lesz.arom, hogy néz ki. Mint ahogy lesz.arok minden kirittyentett ostoba libát, akik azt hiszik, a márkás cuccoktól, az arcukon virító vakolattól és a magasan hordott orruktól különbek, és jobb elbánást érdemelnek...


Kedves Kérdező! Tök igazad van: a minap kinyitottam az ajtót egy nő előtt, és képzeld, nem akart velem prücskölni! Szemét liba!

Ha egy férfi őszintén, érdek nélkül udvarias, akkor azt a nők (pláne a mai eltahósodott világban) megbecsülik.

2010. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 11:41! Nem minősítettem le senkit. DE: egy magára valamit is adó nő szerinted szóba áll egy csóró igénytelen palival? Lehet az akármilyen kedves, akkor sem lesz esélye egy magasabb kategóriájú nőnél.Ciki, ha az imádott hölgyet nem tudod elvinni vacsorázni,moziba, nem tudsz neki ajándékot venni vagy az esőben gyalogolnia kell, mert nincs autód.És ugyanilyen ciki, ha nem törődsz a külsőddel, össze vagy szakadva, lerobbant holmikban jársz, nem borotválkozol stb.Ha az általad említett nők ennyire nem jönnek be neked, akkor ne is próbálkozz náluk. Az olyanok szoktak amúgy olyanokat írni, mint te, akik már előre tudják, hogy egy szép nő szóba sem állna velük...jogosan. Még mindig23/L
2010. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem kell tisztelni őket.

Semmit se Kell.

Akinek nincsen kedve, ne tiszteljen senkit.

Később majd eldönt, hogy kell-e ez neki, vagy sem.

2010. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

szóval amikor kinyitod valakinek a kaput, azt várod, hogy tegye szét a lábát?

én mindig udvarias vagyok mindenkivel, mégse várom, hogy rögtön randira hívjanak

a kettőnek semmi köze egymáshoz

2010. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 gabriell88 ***** válasza:
71%

11:48

Érdekes hozzáállás...

Csak annyit mondanék, h a környezetem szerint nem vagyok rossz csaj(sztem átlagos) és képzeld, nekem nem ciki esőben sétálni, nem ciki kifizetnem a vacsorámat, és a mozit sem... akár felesben is ... sőt ha tudom h a kedvesemnek vagy annak akivel épp ismerkedek nem túl jó az anyagi helyzete, nem hozom kellemetlen helyzetbe, akkor sétálunk:) margit sziget este pl csodálatos:D és az egész város is sztem.. de mindegy... Sztem az ilyen nők miatt alakult ki a férfiakban az a nézet, hogy minden nő a pénzre utazik, nem bántásként mondom ezt.. de ugy látom te is az emberek belső értékeit nézed először...(irónikus smiley)

Különbözőek vagyunk, én nem ítéllek el ezért a felfogásodért n e érts félre, csak a véleményemet közöltem..

Kérdező: én értékelmha egy férfi kedves, udvarias.. Sztem vannak nők akik igazán nem kérnek sokat...csak szereretet, odafigyelést.. :)

2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Összekevered a tiszteletet és alap udvariasságot a pincsikutyaként utána loholással amiért még jó hogy nem fog férfiként tekinteni rád (vagy hogy a szinteden fogalmazzak "nem jut pin@").

Sajnos aki nem érti hogy "mire föl", annak hiába magyarázná az ember hogy ez nem üzlet. A buszon egy idős embernek pl azért adod át a helyedet, mert megfizet érte? (ja bocs, gondolom nézel kifelé az ablakon meredten...)


Modorosblogon javaslom a frusztrált omegahímről szóló írást.


Már a kérdés hülyeség, a tisztelet nem ellenszolgáltatás. Van egy anyád aki a világrahozott és óvott és nevelt igaz? Tiszteld pl a nőben a leendő anyát, de állítom hogy aki így viszonyul a nőkhöz az a saját anyját se tiszteli.

Óvni és segíteni meg azért kell őket te szerencsétlen, mert gyengébbek nálunk, és ez simán evolúciós szükségszerűség, csak a genetikai hulladékok nem képesek megérteni, de szerencsére láthatólag nem is szaporodnak az ilyenek...


JA és még valami: nem kibicként dumálok. 26 évesen volt először barátnőm, és nem azért mert én nem akartam volna. Csak sose voltam a népszerű fiúk táborában, a fiatalabb lányok meg sokkal válogatósabbak mint a huszonévesek. Egy idő után nyomasztott is a dolog, nem értettem hogy mi az oka... aztán egyszercsak mondom, 26 évesen, lett. Ő meg azt nem értette hogy addig miért nem volt.

Szóval ez sokban függ attól hogy milyen környezetben mozog az ember, kikkel találkozik, stb. Azóta aztán lett egy másik, utána egy ideig megint nem, most meg úgy néz ki van valami alakulóban, ki tudja...

de görcsösen nem érdemes rohanni utána, abból soha nem lesz semmi jó.

2010. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Morals ***** válasza:
56%

Először is minden nő k*rva.

Másodsorban, a nők kétféle viselkedést mutathatnak irányodban: vagy nyélből elítélnek, vagy rajonganak érted.

Pont, mint a gyerekek a vidámparkban. Amíg van izgalom, virul a fejük, ha nincs, jön egy kis hiszti és felülnek más játékra.


Ne feledd, Te egy férfi vagy, sokkalta jobb értelmi,érzelmi képességekkel rendelkezel és logikus gondolkodásmóddal. Ami neked egyértelmű, a nők számára vérig sértő.

Ne dőlj be a természet trükkjeinek.

Ha egy k*rvát akarsz magadnak, játssz mocskosan, és szerezd meg minden eszközzel. Időzíts jókor, kérdezz helyesen, mutass határozottságot.

Nem tudsz meglenni nők nélkül, ezt nem bírálhatod felül, ezért használnod kell őket. Hitesd el velük, hogy ők a legértékesebbek, a legszebbek, hiszen minden nő gyenge pontja a hiúsága.

Ragadd meg a torkuknál őket és ha egyszer belédszeret, már a saját kis basz*babád lesz. Többet nem várhatsz az élettől.

2010. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Voltak egész jó meglátások de azt veszem ki hogy sokan az ilyen példaként írt dolgokon rugóznak mint előreengesni a kapun.Nem ez volt a lényeg.Alapszituáció hogy mindenki kedvesen teper a lányok felé és kinek hamarabb, kinek később, kinek jóformán sose jön el az ideje.Nos itt vélek felfedezni igazságtalanságokat hogy még a közismerten széltoló fazonok után is hamarabb kapkodnak a lányok mint számos jóravaló srác után,és nem feltétlenül azért mert lúzerek hanem mert nem sikk unalmas (értsd:balhékerülő csendes hétköznapiasan hétköznapi) emberrel összejönni.Vagy mert ugye az érzelmeknek nem lehet parancsolni.OK tiszta sor nem lehet haragudni.Node a megkeseredett srácok miképp álljanak hozzá a világhoz amiben annyira csalódtak hogy a magától értetődő világ diktálta szokások is hitelességüket vesztik jó eséllyel?(hú ez atomjó mondat volt!)Nem könnyű úgy beszélni hogy nem látunk bele egy ilyen férfi agyába
2010. szept. 16. 16:43
 20/22 gabriell88 ***** válasza:
57%

Kérdező: ne általánosíts! a mai tinik nanaá h a rossz fiúkra buknak, de ott is van kivétel ,de egy idősebb vagy éretebb nő az már a nyugodtabb pasit keresi hidd el, jó köztük is van kivétel...

Az én párom egyáltalán nem lázadó,kerüli a balhékat,normális hétköznapi életet él, külsőre mások szerint, nem egy húú de jó pasi,csak mert nincs x kockahasa, meg y méretű karja,hanem van pocija, de szerintem tökéletes:)nekem legalábbis az..és egyáltalán nem hangember, nem az a nah én vagyok a társaság közepe,sőt... de ennek ellenére tisztelik, mert igaz h nem beszél sokat, de ha mond valamit akkor mindenki figyel rá...

Szal nem csak fekete és fehér létezik....

2010. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!