Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért is kéne tisztelniük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is kéne tisztelniük a lányokat azoknak akiket azok le se sz@rnak?

Figyelt kérdés

Azokra a srácokra gondolok akik hát nem bejövősek a lányoknak olyan szinten hogy már kezd reménytelenné válni a helyzetük.Sokat hallani olyat hogy "így megbántott a volt barátom annyira átvert egy csomó pasi"....de még ezeknek a pasiknak is kijutott a pin@.

Mivan azokkal akik semmit se kaptak még a másik nemtől?Megéri velük teszem azt udvariasnak lenni?Előreengedni,kinyitni a kaput,segíteni cipelni?Mire föl???

Az ilyen semmibevett alakok helyében hogy viszonyulnátok a kérdéshez?kibicként ugyanis persze hogy könnyű darálni


2010. szept. 15. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem nem éri meg, Én is udvarias voltam, most meg egy nyers ember vagyok.
2010. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ehhez a fajtához társul átlagon felüli intelligencia, fehér bőrszín, 20+ év életkor, akkor nagy valószínűséggel lesz belőle sorozatgyilkos. :) Nekik nem muszáj előreengedni senkit.
2010. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, azt kérdezed, hogy egy srác miért legyen udvarias a lányokkal/nőkkel, amikor neki még sosem volt párkapcsolata, szexpartnere?

Én végülis nem szoktam arra figyelni, hogy egy férfi nem enged ki/be az ajtón magaelőtt, néha, amikor igen, meg is lepődöm:). Végülis azt szokták mondani, hogy az idegenekkel udvariasnak kell lenni, mert sosem tudhatod, hogy mivel viszonozza. Viszont ezt szinte sosem veszem észre, munkahelyemen udvarias vagyok, a kinti életben viszont inkább törekvőbb. Ez van, megváltozott a világ...


N24

2010. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"de még ezeknek a pasiknak is kijutott a pin@."


Kedves kérdező! Most gondold át szépen, miért is nem jut ki neked az említett testrészből! Nem ciki lovagiasnak lenni, nem ciki olvasni, nem ciki kedvesnek lenni. Ha meg paraszt vagy és nem érdemelsz nőt, ne csodálkozz, ha nem kapsz.

2010. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
a kérdés csak az melyik az ok és melyik az okozat-de várjunk csak!! ki beszél itt rólam???én ezt személytelenül tettem fel az élet nagy kérdéseinek egyikeként
2010. szept. 15. 23:24
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy gondolom,hogy mindenki ki tudja hozni magából a maximumot nyavajgás helyett és akkor nincs ilyen gond!Mindenki jó valamiben, azt kell erősíteni!Olyan nincs,hogy valaki senkinek nem kell, maximum olyan van,hogy túl tapadós az illető, nehogy elveszítse a csajt és az fullasztó!Ne azért akarjon a pasi udvarias lenni,hogy barátnője legyen, hanem azért,mert ez belülről jön neki!A tapló pasikat, csak a tinik bírják, ők is csak ideig óráig!Viszont, ha valaki semmit nem kezd magával, csak otthon ül, sajnáltatja magát és várja, hogy becsengessen hozzá egy bombázó....Rengeteg dolgot lehet tenni annak érdekében,hogy az emberre felfigyeljenek...
2010. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

hát ez furcsa.


Annó hónapokat kerestem egy lányt a szomszédos lakótelepen, mert régebbóta ismertem, és fel akartam venni a kapcsolatot vele, hátha. Mikor egyszer egy buszmegállóban láttam, rámnézett és ment tovább, mindenféle köszönés nélkül.


Most meg egy lánnyal vagyok nagy bajban, mert amig barátok voltunk, jó volt minden, kis kedves aranyos stb., most meg lett munkája, és mindig lepattint, meg elküld hogy inkább levélben tartsuk a kapcsolatot, többet nem igérhet.


Tegnap mégis kiengedtem egy nőstényt az ajtónál, előttem, és egy percig sem gondoltam arra, hogy megérdemlik e vagy sem. És igen, már kezdek "korosodni" és azt, amit a kérdező irt, csak TV-ben láttam.


Mégis harcolok és küzdök, mert ezekért a dolgokért érdemes, és csak egyszer kell egy életben összehozni.


Most akkor selejt vagyok?

2010. szept. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hosszú a böjt a révbe érés előtt :)

Amúgy tipikus jelenség, hogy "miért legyek kedves a másikkal, ha az szarik rám". Nem tudom, hogy ez Magyar Termék-e vagy sem, de idehaza is forgalomban van...

Én egyszerűen szeretem, ha a közelemben mosolyognak az emberek és általában kaparok érte. Ne a csalódást nézd, hanem a sikert. És tegyél is. Ha a sült galambra vársz, akkor elmegy melletted az élet.

2010. szept. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

"Miért is kéne tisztelniük a lányokat azoknak akiket azok le se sz@rnak?"


1. Egy személyt nem azért tisztelnek, mert az visszatisztel, hanem azért, mert az illető kiérdemli.


2. Tisztelni kell a lányokat? Ki szerint?


"de még ezeknek a pasiknak is kijutott a pin@.

Mivan azokkal akik semmit se kaptak még a másik nemtől?"


"Kijutott"??? És "kap tőle"??? Te valamit nagyon nem értesz a férfiak és nők viszonyával kapcsolatban, az egésznek a lényegét, szerkezetét nem érted. Alapjaitól át kellene gondolnod, egy pillanatra mindent elfelejtve, amit a témáról eddig összegondoltál.


"Megéri velük teszem azt udvariasnak lenni?"


Aki azért udvariaskodik, mert ezzel "eredményt" akar elérni, az nem udvarias, hanem képmutató vagy számító. Tehát a kérdésed eleve önellentmondó. A válasz egyébként nem. Nem, nem érdemes képmutatónak/számítónak lenni.


"Az ilyen semmibevett alakok helyében hogy viszonyulnátok a kérdéshez?"


A "semmibevett alakoknak" először is át kell gondolniuk, miért "semmibevettek". Biztosan nem azért, mert udvariaskodnak, ennél komolyabb problémáknak kell lenniük a háttérben. Te pl. olyan fogalmakkal írod le a férfi-nő viszonyt, mintha egy marslakó lennél, aki ezt az egészet egy távcsövön figyeli és van egy elég bizonytalan elmélete arról, hogy itt egyeseknek "jut valami", másokat meg "semmibe vesznek". Nem ez történik a valóságban, és mint földlakó most elmondom, hogy vannak férfiak és nők, ezek a másik nem vonzónak talált egyedeihez vonzódnak, és akihez vonzódnak, azzal bizonyos egyéb feltétele meglétekor szeretnének lefeküdni. Nem "kiérdemelnek" vagy "kiosztanak" vagy "érdemesítik egymást", hanem vagy kedvük van a másikhoz, vagy nincs.

2010. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha így bántak a lányok ezekkel a srácokkal, az csak az ő hibájuk, attól még nem lehetnek bunkók egy nővel...pláne egy jó nővel. Ha nem tetszik a helyzet, akkor lehet változtatni, egy kis külső-renoválás, divatos cuccok, vagy ha ez teljesen reménytelen, akkor addig tekerjetek, amíg egy szuperül fizető állást nem találtok...akkor már nem sok csaj küld el titeket. Ha valaki lúzer, arról nem mások tehetnek. 23/L
2010. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!