Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki, vagy még ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, vagy még ne?

Figyelt kérdés

Kb fél órája jöttem haza és összejöttem egy sráccal (L) :)

Szerintetek anyukámnak mondjam el, vagy ráér?:)

16/L


2010. szept. 15. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ráér! majd akk mondd el ha biztos akpcsolat, szal oyaln 4-5 naposan :D én is akk mondtam el,bár amikro mrá randizgattunk akk mr tudták h lesz belőlle vmi:)
2010. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig beszámoltam anyunak, bár köztük szoros a kapcsolat,mindent megbeszélek vele, mintha a barátnőm lenne...
2010. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nekem is jó a kapcsolatom anyummal szinte mindent megbeszélünk.

amikor mindig taliztam a sráccal anyum is tudta hogy összefogunk jönni. :)

de akkor még várok vele inkább :D

2010. szept. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Egy kapcsolat 4-5 naposan még nem tuti. Azt elmondhatod neki, hogy kavarsz egy sráccal, de majd olyan 1 hónap után mondd inkább azt, hogy tényleg összejöttetek.
2010. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mindig elmondom ha akad egy-egy csaj akivel kavarok meg ilyenek, kéthetente mindig bulizok, anya kérdezi másnap hogy kiaz én meg mondom hogy ki(k) az(ok) egyből megnézi iwiw-en xD jót szoktam röhögni rajta mikor mondom neki hogy nem emlékszem, meg mikor idősebb a csaj egy pár évvel nálam :)

szerintem nyugodtan monnd el neki ha akarod és nem vagy babonás "hogy ha elmondom akkor tuti nem jön össze" típus, de csak annyit hogy találkozgattok meg ismerkedtek

18/F

2010. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!