Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nekem nagyon tetszik,és nagyon jól megvagyunk egymással a suliban is ,és eldumálgatunk mindig.

de egyszer azt mondja,hogy milyen jól nézek ki..járjunk máskor meg mesél más csajokról h milyen bombázók meg mit hitt az én barátom,hogy majd egy 16 éves kis hülyével leáll..biztos csíra volt meg mit tudomén :S

most akkor akar valamit vagy nem?

miért beszél nekem hogy más milyen szexi?:S

és miért nem mondja meg végre,hogy nem kellesz *azdmeeg?!

egyébként mondta h csók lehet meg szex amíg össze nem jönnek:S

mit szóltok hozzá?

mindketten 16 évesek vagyunk.


2010. szept. 15. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
attól h vannak bombázók, mivan ? :D az egy dolog h tetszik neki.. de téged szeret (jobb esetben).. nem fog elhagyni ilyenért.. :D
2010. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

pfff.

sztem nem akar semmitxD.^^

2010. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Egyértelmű. Úgy tűnik, azt se tudja mit mondjon már neked. Bátorísd kicsit, jelezd, hogy bejön neked... aztán ha nem akar semmit, majd úgy se nyaggat többet. Ha meg igen, már össze is jöttetek :)
2010. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám hallgass ne másra. Akár akar valamit, akár nem, ha jól érzitek magatokat együtt az nagyobb érték, mint az, hogy akar-e valamit tőled.
2010. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "mit hitt az én barátom, hogy egy 16 éves hülyével leáll?" Eszerint neked van barátod? vagy a volt barátod volt ilyen hülye, hogy egy ilyen "csírával" leállt? Nyilván tetszel neki, de első kalandnak egy érett bombázót akar, mert ő is tapasztalatlan. Amíg nem nő be a feje lágya csak legyetek jóban, tedd féltékennyé érdekeljen más is, majd rájön, mekkora hülye volt...És akkor majd jön.Kérdés akkor még fog-e kelleni neked.
2010. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!!:D

a volt barátomra mondta(=

2010. szept. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!