Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éves kapcsolat ért véget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves kapcsolat ért véget?

Figyelt kérdés
2 hete ért véget egy 8 éves kapcsolatom. 26 éves srác vagyok, és nagyon rosszul érint a dolog. Nagyon szeretem a lányt, folyton csak rá gondolok, egyszerűen nem nagyon tudok kizökkenni. Úgy érzem, hogy ő az igazi, nála úgysem találok jobbat. Mit tegyek, hogyan alakítsam az életem?
2010. szept. 15. 20:38
 1/6 Holdtündér ***** válasza:
Úgy alakítsd az életed, hogy állj talpra. Fedezd fel a körülötted lévő világot egyedülállóként. Hamar túl leszel rajta, csak foglald el magad, keress új hobbikat, próbálj ki új dolgokat. Rá fogsz jönni hogy ennyi év után jó egy kis pihi. :)
2010. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

igen.


amugy ezért nem kell magunkat 18 évesen lekötni...

2010. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lett vége? Ő szakított? Mert akkor valószínűleg csak az idő fogja begyógyítani, és egy másik lány.
2010. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
"8 éves kapcsolat ért véget?" "2 hete ért véget egy 8 éves kapcsolatom" hülye fa-sz minek kérdezed meg amit már 1 szer megválaszoltál ??-.-"
2010. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 éves kapcsolatom ért végett egyik percről a másikra. Hidd el nekem túl lehet élni, én is nagyon szerettem a volt páromat. De semmiképp ne alázkodj meg, és ne lássa, hogy szenvedsz. Az maradjon a négy fal között, otthon. Egy 31 éves nő
2010. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagyviri ***** válasza:
Nem irigyellek, én is voltam így, én a vőlegényem kezébe adtam lapátot 7 év kapcsolat után. Először én is azt hittem hogy vége a világnak, és elképzelni sem tudtam hogy mi lesz velem. Szerencsére egy nagyon jó barátnőm akkor a közelemben lakott és nagyon sokat segített hogy talpra álljak. Ha van olyan barátod, vagy barátnőd akire számíthatsz, akkor kérj tőle segítséget. Mi nagyon sokat sétáltunk, mindkettőnknek volt akkor kutyája, úgyhogy könnyű volt kimozdulni otthonról. Sokat beszélgettünk és még többet röhögtünk. Eljártunk szórakozni és pár hónap múlva észre vettem, hogy már nem a régi kapcsolatom érdekel és nyitott vagyok új dolgokra. Azóta megtaláltam életem párját, és 3 éve házasok vagyunk. Ha az a barátnőm akkor nem segít, lehet hogy nem itt tartanék, vagy nem ilyen gyorsan. Ja és elköltöztem otthonról kb. 200 km-re. Szerencsém volt hogy ezt is megtehettem, mert nagyon jót tett nekem a teljes levegő változás és az új kapcsolatok.
2010. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!