Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek újra boldog a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek újra boldog a barátommal?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 2,5 évig,aztán 4 hónappal ezelőtt szétmentünk,mert nekem megtetszett egy másik pasi!Korrekten elmondtam a barátomnak a dolgokat,hogy ilyen gond van!Meg is értette aránylag!De 4 hónap szünet után ismét együtt vagyunk,mert rájöttem h tiszta szívemből szeretem!Arra vagyok kíváncsi,hogy ő vajon el fogja tudni felejteni ezt a baklövésemet,vagy egész életemben hallgatni fogom tőle?És hogy ezek után mennyire lehet belevágni komolyabb dolgokba?(házasság,gyerek)

Komoly válaszokat kérek!


20/L


2010. szept. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem a bizalom megingott de attól még simán lehettek boldogok.De minden lassaban fog menni
2010. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki azaz ember, aki csak 1 embert tart 'jónak'? senki. valószínű, hogy a barátod is nézegeti a csajokat, csak nem mondja el. ha fejedhez vágna bármit, mond meg neki ezt, és azt is mond el, hogy féltél, hogy egyedül akár rosszul dönthetsz, és ezért osztottad meg vele. bár ha értelmesebb, nem fog semmit a fejedhez vágni, mert ezt magától megérti. minden rendbe fog jönni, az idő nagy úr. :)
2010. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. szept. 15. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Lehet, hogy ezután fordulhat komolyabbra a kapcsolat, hogy ezt a szakítópróbát kiállta. Nem ritka az, hogy ilyen összezördülések ellenére végül happy end lesz.
2010. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagyviri ***** válasza:
A kérdésedre a válasz többesélyes. Ha tényleg el tudja felejteni, és mivel te korrekt voltál vele amikor elhagytad, van esély a kapcsolatotok megmentésére. Írod, hogy el tudja e felejteni a baklövésedet, vagy egész életedben hallgatni fogod ezt tőle. Ha most folyamatosan felhánytorgatja neked, akkor még nem lépett túl a dolgon, és nem is biztos hogy túl fogja magát tenni rajta. Ha így van, akkor beszélj vele erről. Ha nem emlegeti, akkor könnyebb dolgod van, mert akkor tényleg megbocsájtott. De tudod, hogy több lövésed nincs, egy kapcsolatba nem lehet ki be ugrálni. A házasság és gyerek kérdéssel én várnék a helyedben mert nem szerencsés egy ilyen eset után rögtön fejest ugrani mert ha kiderül, hogy mégse megy a dolog, akkor már egy gyerek is issza a levét a kialakult helyzetnek.
2010. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nagyviri!
2010. szept. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!