Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a menstruációm után,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm után,3 napig védekezés nélkül szeretkezek a barátommal, lehetek terhes? Úgy hallottam hogy van egy időszak amikor nem termékeny a nő, és akkor védekezés nélkül lehet csinálni. Az mikor van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

uuu,te.. ez baromság!!

nincs olyan időszak, amikor a nő nem fogékony..

ha bejutott a pasi spermája a hüvelyedbe, akkor kezdhetsz izgulni, terhes vagy-e!

vagy szedj be gyorsan esemény utáni tabit,sztem.

am.meg hülyén csináltad, a menstruáció ALATT van a legkisebb esély arra, h a nő teherbe esik, nem utána..!!:S

2008. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor van a legnagyobb valószínűsége. Mert ha belevesszük, hogy a spermium 5-6 napig életképes, akkor kb. pont peteérés időpontjában vagy. Védekezni mindig kell, mert ovuláció a ciklus bármely napján bekövetkezhet. (Még erős orgazmus hatására is.) De szerintem ezek igen komoly dolgok, úgyhogy ne ezekre a válaszokra hagyatkozz!
2008. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki mondta neked barátom,hogy a spermium 5-6napig életképes?Jó nagy tévedés!

Akkor vázolnám a szitut:

Az átlagos női ciklus 28napos,aminek a közepén van peteérés,azaz 14.napon,ettől számított +-5nap a legtermékenyebb időszak.Tény h a menstruáció környéki napok a legbiztonságosabbak,de az sem 100%.

Amúgy a sperma a női hüvelyben jó esetben 24óráig életképes.Érdekesség,hogy szabad levegőn kb 1 óráig,ha nem sérül meg.

2008. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te nem tudod jól! Igen is, a spermium akár 5 napig is életképes ha bejut a női szervezetbe! Nem hiszed? Nézz utána!!!
2008. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utánanéztem,tényleg rosszul tudtam,maximum 2 nap!
2008. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van az öt nap is! (Én ebben dolgozom, ha én nem tudnám, akkor ki?!) De ha nem hiszed, üsd be a keresőbe hogy "megtermékenyítés", és ott utána olvashatsz. De ha ezek után sem hiszed el, hát akkor így jártam. Nekem aztán teljesen mindegy...
2008. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szabad kérdezni mit dolgozol?
2008. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyben
2008. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy 48 óráig életképes a spermium, de ez csak egy átlagos szám, nem lehetetlen, hogy utána is megtermékenyíti a petesejtet. Na de nem okoskodok, mert igaz hogy ilyen közegben dolgozom, de nem nőgyógyász vagyok. Remélem, nem haragszol, nem kioktatni akartalak.
2008. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na már én is hülyeséget írok! (Hát hiába! A kapkodás...) Nem 48 óráig életképes, hanem 48 óráig termékenyítőképes... Szóval ebben van igazad.
2008. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!