Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Mi van vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mi van vele?

Figyelt kérdés
Van egy jó haverom és volt egy csaj egy éve akivel járt egy évig...de azóta is együtt vannak csak nem járnak (szex) A haverom meg csajozgat ugye mert az exével nem jár. Tök szép bnői vannak meg akikkel talán meg is lenne, de ilyet mond mindig hogy bármilyen bnője is lehet ő nem fogja azért elhagyni az exét. Mondtam neki h majd ha megszeretsz egy csaj máshogy látod. Mondta h semmiképp. De nekem azt is mondta h az exét se szereti már. Akkor meg mért mond ilyeneket? Múltkor is volt egy bnője és simán megcsalta vele többször is és együtt is alszanak. Nem értem.
2010. szept. 15. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szimplán kanos.Vagy még szereti csak valmiért nem meri bevallani és próbálja elfelejteni.
2010. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szimplán hülye, kanos. :) vagy csak még szerelmes, berögzült bele, hogy vele jó és kész.
2010. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagyviri ***** válasza:
Szerintem még mindig az exét szereti, csak még magának sem meri bevallani. Szex nem megy érzelmek nélkül, pláne ha előtte még jártak is. Ha nem szeretné, nem ragaszkodna ennyire hozzá. Hiszen mint írtad, még az aktuális barátnőit is vele csalja meg. A haverod nem kész még egy új kapcsolatra, és ezt neki is be kéne látnia, főleg azért, mert a megcsalt barátnők felé sem úriemberes a viselkedése.
2010. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!