Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék érdekházasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érdekházasságot kötni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretnék egy biztos kapcsolatot lehetőleg német férfivel,de nem tudom hol keressem...
2010. szept. 15. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugorj ki 1 kamion elé komolyan hidd el neked az kell
2010. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahol a Megcsalás, a lopás, a kihasználás környékén tudod ezt megkötni
2010. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz 2. válaszoló?!

1.Hűséges vagyok

2.Becsületes

3.Amit kapok azt szívből vissza is adom.

2010. szept. 15. 18:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Német férfit leginkább Németországban.
2010. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
ezért utálom a nőket..
2010. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezért utálod???HAH!!!

Mégis mire kéne vágynom?Arra hogy szarrá csaljon egy 25 éves céltalan kis tinédzser gondolkodású "férfi" aki roszabb esetben meg se becsül?!Kössz nem!

2010. szept. 15. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy apróhirdetést, ez így pont jó lesz...

Persze németre lefordítva. :D

2010. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem minden nő ilyen szerencsére.

Kedves kérdező mégis mit vártál megdicsérünk?

Ez kihasználás és hiába mondod viszonoznád neki,ha viszonoznád az már nem érdek házasság lenne.

Bár az én párom is fiatal,de régóta együtt vagyunk és egyikünk sem gazdag.De nem zavar,mert nem akarok eltartott nő lenni,együtt alapozzuk meg a közös jövőnk.

2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
regisztrálj egy német társkeresőre. de az érdekházasság nem igazán foglalja magába az érzelmeket...ezt a kiszemeltnek is el szándékozod mondani?
2010. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Németországban élő Magyar vagyok, tehát nem Német, de érdekből szóba nem állnék Veled.

Amúgy adj fel hirdetést vagy gyere ki táncosnak, sok ribancot kivásárolnak, ilyen 60 körüli "úriemberek".

2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!