Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki? 16/L

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm barátjába zúgtam bele.Nem szándékosan:S.3hónapja lesznek együtt.Mielőtt összejöttek már ismertem a barátját, és sokat beszélgettünk msn-en és mikor találkoztunk meg mondta nekem hogy tetszek neki, de rá két-három hétre összejött a barátnőmmel.Most meg kiderült hogy a fiú kimegy ezen a hétvégén Skóciába.Elmondjam neki azt amit akkor még nem mondtam el mikor lehetett volna,vagy inkább ne.A Barátnőm 18 éves a barátja 20.
2010. szept. 15. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond el..egyszer élünk. 19/L
2010. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nekem furi, ha te jössz be neki,akkor miért a barátnőddel jár miért nem veled?Nem tudom mit tegyél,mert lehet a fiú csak átver titeket,de lehet a barátnődet jobban megkedvelte, vagy azért jött vele össze h.közelebb legyen hozzád.
2010. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Adryska ***** válasza:

Ki neked a fontosabb?A pasi vagy a bnőd?

Megér neked annyit, hogy utána elveszted a bnődet egy pasiért, aki ráadásul sztem is csak szórakozik veletek...?

Lehet, úgy gondolja a bnőd megvolt már neki te még nem...:D

Hááát szar ügy, kicsit beteg ez a történet...

Mert , ha te jössz be neki, miért nem veled jött össze???

2010. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne keverd a szart.Nyugodjál le.Gondolom vannak még rajta kívül is férfiak ezen a bolygón.Van választék bőven.

Most látom hogy csak 16 vagy.És beleavatkoznál a felnőttek dolgába?Mit akarsz te egy 20 éves embertől.Aztán ha szexelni akarna,akkor meg húznád a szádat hogy még nem vagy készen rá.

Azért választotta a barátnődet,mert ő nem olyan éretlen mint te.Kapjál a fejedhez.Sokat képzelsz magadról.Pisis.

2010. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszra írom, hogy attól hogy te neked ez nagy korkülönbség és így látod, egyéni vélemény. csak szólok hogy, attól hogy 16 éves vagyok, még lehet hogy nálad érettebben viselkedek.mivel én téged nem húzlak le semmilyen szöveggel.normális kérdést tettem fel amire normális választ vártam!... a többiek válaszára hogy játszott velünk nem hiszem, nem tudom, hát ezt csak ő tudja.köszönöm az első 3 válaszolónak.
2010. szept. 15. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
ha akkor nem mondtad el és most már a barátnőddel jar akkor ne mond el neki ...szerintem...főleg ha fontos neked a bnőd
2010. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..azt hiszem az utolsó válaszolóra hallgatok, fontos nekem a barátnőm.nem lenne egy barátságot széthúzni ilyen dolog miatt.
2010. szept. 15. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha érettebben viselkednél mint én,akkor nem jutott volna eszedbe feltenni ezt a kérdést.

Az én erős dózisom terelt az érett útra,az utolsó már csak egy gyenge löket.

Nem a korkülönbséggel van a baj,hanem azzal,hogy nem vagy képes teljes értékű kapcsolatra.

2010. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem is ismersz, szóval azt sem tudod hogy mire vagyok képes, te csak az átlagot mondod.a kérdést azért tettem fel hogy valaki aki nem a kor alapján ítéli meg az embert , megerősítse azt a két választ amin magamban őrlődtem, valakik képesek voltak rá és volt aki nem.
2010. szept. 16. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!