Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig engeditek párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig engeditek párotok? Elsősorban olyan érdekel ahol már van gyerkőc is.

Figyelt kérdés
Mennyit csavarog nélküled? Van barátnője (barát!!!!)? Mennyit segít otthon? Mennyire számol be a napjáról?
2010. szept. 15. 10:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És szerintem a mai világban nem házvezetőnőnek + baby sitternek kell lennie a nőnek, hogy a férfi meg jól érezhesse magát házon kívül.
2010. szept. 15. 12:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt jól mondod, de ez nem normális, hogy te állandóan otthon ülsz, ő meg kedvére szórakozik. Néha rá lehet bízni a babát a nagyszülőkre is vagy valami ismerősre, vagy egyszerűen mondod a férjednek hogy most neked van szükséged egy kis kikapcsolódásra, és maradjon otthon most ő. De ezt egy normális férfi magától is felajánlaná szerintem.
2010. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos erre szokták azt mondani,hogy egy nő magának szüli a gyereket...Ettől függetlenül megbeszélheted vele,hogy neked is szükséged van szabadidőre, és jól esne, ha néha megbeszélnétek,hogy szervezze úgy a napját, hogy el tudj menni kicsit kikapcsolódni!A házimunka más tészta, abban jó, ha segít egy férfi, de sajnos sokan úgy fogják fel,hogy a főzés, mosás, takarítás a nő dolga...Nem szabad korlátoznod, mert annak Te sem örülnél...Inkább beszélj vele az érzéseidről és kérdezd meg tőle,hogy Ő hogy érezné magát a Te helyedben!? Ezen talán kicsit elgondolkodik...A férfiak sokszor észre sem veszik,ha valamit rosszul csinálnak!:)Mindent a szájukba kell rágni....:)Bocs a pasiktól!:)
2010. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nagyviri ***** válasza:
Én azt gondolom, minkét felet azonos jogok illetik meg egy házasságban. Ha a pároddal előfordul, hogy munka után elmegy szórakozni néha a haverokkal, és ez azért nem tetszik, mert neked erre nincs lehetőséged, akkor jogos a rossz érzés. Ezt vele kell akkor megbeszélned, hogy ha neki jár, akkor neked is. És nem pereg le a gyűrű az ujjáról, ha néha vigyáz a gyerekre, urmabocsá elmosogat, vagy vacsit alkot, még ha csak pár szendvicsre is telik a főzőtudománya. Viszont ha te nem igényled, hogy néha egyedül a barátnőkkel is elmenj kikapcsolódni, akkor nem illik a párodat emiatt visszatartani, mondván, ha te se akkor Ő se. Az, hogy mennyire mentek el közösen szórakozni, az attól is függ, mennyire egyforma az érdeklődési körötök. Ilyenkor érdemes olyan helyre mennetek, ahová szívesen mentek mindketten. De semmi értelme csak azért vele menni, hogy utána halálra und magad, csak azért hogy vele legyél, vagy fordítva, és elcipeld egy olyan filmre pl. amitől sikítófrászt kap. A férjem imádja a Tankcsapdát, de nincs az a pénz, amiért elmennék vele egy koncertre, így megy a haverokkal. Nincs ebben semmi rossz. A gond ott kezdődik, ha csak ilyen helyekre akar elmenni, tudván, hogy nem mész vele, és még a családi balhét is bevállalja miatta. További kérdésekre a válasz: barátnője nincs, csak egy exfelesége, de vele sincs baj. Mivel a párom mániákus dumagép(mint én) mindig tudom mi történt vele, sokszor úgy kell leállítani, hogy engem is hagyjon már szóhoz jutni :)
2010. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!