Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig engeditek párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig engeditek párotok? Elsősorban olyan érdekel ahol már van gyerkőc is.

Figyelt kérdés
Mennyit csavarog nélküled? Van barátnője (barát!!!!)? Mennyit segít otthon? Mennyire számol be a napjáról?
2010. szept. 15. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi az, hogy meddig engedjük el? :D Én úgy gondolom szabad ember, nem mondhatom meg neki mikor mit csináljon. Különben szinte minden idejét velem tölti és mindenben segít. (Nekem sem mondhatná meg senki mikor hova mehetek)
2010. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nincs gyerek, de azért válaszolok, ha érdekel.

A párom, és én is a vendéglátásban dolgozunk, havi 15 napot, de akkor reggeltől éjszakáig. Szóval ha mind a ketten szabadnaposak vagyunk, akkor egyértelmű, hogy együtt vagyunk. Mindig. Mindent együtt intézünk, együtt megyünk bevásárolni. Ha csak egyikünk szabad, akkor azt csinál, amit akar, de tudunk egymásról, hogy hol van, mit csinál. Viszont nem hívogatjuk egymást telefonon, és nem ellenőrizzük a másikat. De azt elvárom, hogy mire én hazaérek a melóból, akkor ő is legyen otthon, vagy jöjjön értem. És nem unjuk egymást. 5 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok, volt, hogy egy helyen dolgoztunk, akkor a nap 24 órájában együtt voltunk, és azt sem untuk :)

De azért jobb külön dolgozni.

A házimunkát megosztjuk, ő főz, és ő takarítja a szobákat, én meg a fürdőt, a konyhát, a wc-t, és az előszobát, és én mosok, az nem megy neki :).

Nem gondolom azt, hogy a nő azért van, hogy takarítson, és cseléd legyen. Mi minden teendőt megosztunk.

2010. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs gyerek. (Első voltam)
2010. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak a szemetes kukáig enged al az asszony.

De amikor azt hiszi hogy takaritok, és nem figyel oda, mindig elszököm bevásárolni is.

2010. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi nem igen korlátozzuk egymást. Bár néha szeretnénk. Mindenki mehet mindenhová, persze ezzel nem élünk vissza. Külön programot is csinálunk, amikor ő a spanjaival piál a kocsmában, és meg a barátnőimmel bulizok. Szerintem egy bizonyos fokú szabadságra mindenkinek szüksége van. Eddig nem volt még ilyen pasim, de így jó nekünk. Az a megszokott, hogy mindegyik exem birtokolni akart, és hogy üljek otthon, még akkor is, amikor ő a haverjaival mulat.
2010. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs gyerek,de mi együtt élünk, a párom sokat segít a házimunkába,szinte minden nap találkozik a haverokkal,ha akarok vele mehetek,de van h. ők jönnek pár órára.Bulizni nem szokott járni.

Nővéremférje viszont elég laza,mert keveset segít otthon,akkor is nkább a kocsiját mahinálja,vagy gépezik.Ő simán lemegy a kocsmába ahverokkal, vagy koncertekre, amíg tesóm gyereket nevel vagy dolgozik, házimunkát végez(de gondolom azért besegít néha a sógorom,de nem hiszem h nagyon sok haszna lenne).Anyuéknál pl. apa már nem igazán jár el,de annó néha-néha lement a kocsmába megivott 1-1 sört,vagy átmnert mamáékhoz,viszont keveset segít,néha takarít,de azt inkább csak mostanában csinálja,mert anya sokat dolgozik,inkább a férfi munkákat csinálja meg(barkácsolás,fűnyírás,állatetetés)

2010. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs még gyerek (most kezdünk neki:)), de mi sem ismerjük azokat, hogy engedni, meg kéredzkedni! Mindenki megy, ahova akar, természetesen úgy, hogy azért előtte szólunk a másiknak. Neki is, és nekem is nagy baráti köre van. Van, hogy közösen, de van, hogy külön találkozunk velük. Sokat segít otthon, nem derogál neki, ha mondjuk mosogatni, vagy porszívózni kell. Nekem pl. heti egy este mindig a barátnőké, ahogy neki is a barátoké. Heti kétszer focizik egy órát. A többi estét igyekszünk együtt tölteni, de abból sem csinálunk problémát, ha véletlenül valamelyikünknek beesik egy program. És tudom,hogy akkor sem kell majd "szabályoznom", ha meg lesz a baba, mert van annyira intelligens és figyelmes, hogy fel fogja érni ésszel, hogy mennyit legyen otthon, mennyit segítsen!
2010. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettek. Persze szabad ember, ez egyértelmű.

De mondjuk ha egész nap meló, utána házi munka + gyerek, akkor mondjuk szó nélkül hagyod hogy párod inkább haverozik, csavarog, stb? Vagy mondjuk 50-50% hogy együtt mentek a barátokhoz együtt és külön? (Én nem megyek külön!) Mennyire vállalsz magadra mindent?

2010. szept. 15. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a te döntésed, hogy nem mész külön. Azért még a másik mehet. Ha te így döntöttél, oké, biztos meg van az oka, de nem szép elvárni a másiktól, hogy most akkor te sem, ha én sem. Egyébként, ha hazajön, otthon is segít, foglalkozik a gyerkőccel, de mondjuk heti 1-2x ezek után elszeretne menni a haverjaival este bedobni egy sört, akkor miért is ne. Nem várnám el, hogy most ő is otthon üljön, csak mert én mondjuk a gyerek miatt nem tudok menni. Ha nem minden este csavarog, akkor bele kell, hogy férjen!
2010. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem az én döntésem. Késő délutánig dolgozom, utána megyek a kislányért, haza megyünk, háztartás + játék a gyerekkel és már este is van, vacsi, fürdés, alvás. Nekem így maradt az otthonlét.
2010. szept. 15. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!