Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elfogadta a gyűrűt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfogadta a gyűrűt, akkor az azt jelenetheti, h még szeret?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottunk,miattam. Azóta is sokat vagyunk együtt. Én megpróbáltam mással,de nem ment. Most ő próbálkozik mással, de a saját szavaival is mondta, h kicsit érdektelen. 1 hónap után már nem itt kellene hogy tartsanak. Vettem neki egy gyűrűt és azzal a szöveggel adtam át neki, hogy "mindenki életében jön egy ember, aki onnantól a legfontosabb lesz számára az életben. nekem te lettél az" Nem konkrét lánykérés volt, hisz azt mondta most megnézi mással működne e a dolog ezért nem akartam senkit kínos helyzetbe hozni. De éreztettem, hogy részemről azt jelképezi. Elfogadta, örült neki. Reménykedhetek szerintetek, h nem vagyok közömbös? Vagy ez nem tekinthető semmilyen jelnek? Évek óta együtt élünk amúgy.
2010. szept. 15. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha evek ota egyutt eltek akkor valoszinuleg az lesz a gond hogy nem voltal neki eleg, nem elte ki magat, szuksege volt mas pasik tarsasagara is (mind szexualis, mind lelki teren). Beszeld meg vele hogy egyelore legyetek nyilt kapcsolatban, azaz mindketten azzal kavartok akivel akartok, de ha ujra ossze lehet melegednetek akkor szoljatok egymasnak es jojjetek ujra ossze, mert mukodhet, csak meg nem eltetek ki magatokat.
2010. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az gáz.

Nem azért lenne veled, mert téged szeret, hanem mert nem talál jobbat. Ha talál jobbat, akkor nem kellesz, de ha nem, akkor végülis jó leszel Te is. Érdekes.

Ez neked jó?

Ha nincs ló, jó a szamár is...

Ebben az esetben Te vagy a szamár. Ne legyél hülye!

2010. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, igazából arról van szó, hogy azt mondtam neki, h talán nem egymásnak vagyunk szánva, hisz 25évesen még szerelmet kellene éreznünk, nem szeretetet. és úgy látszik túlságosan meggyőző voltam, mert most kíváncsi lett, hogy mással működne e ennyire
2010. szept. 15. 10:45
 4/5 Adryska ***** válasza:

Húúú ez gáz!pfffff....

Ha a csaj igazán akarna téged, akkor nem próbálna ki mást...

Te meg majd várjál rá, mint valami remete...Pfff

Hát, meg a nagy túrót!

Régen rossz ez így, jó a gyűrűd, de te még várj...

Hááát sztem nagyon gyorsan felejtsd el, nem veszed észre ez a csaj megaláz!!!!

Állj már a sarkadra!

2010. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kleincsillag ***** válasza:

Sajnos elég nagy baj,de a gyűrű sajnos nem jelent őszinte érzéseket..Ha valaki szeret valakit akkor is mellette marad ha sosem kap gyűrűt..

Örülni persze lehet neki,hiszen a nők általában szeretik a romantikus dolgokat...

Ennél sokkal többről szól a dolog,és sajnos az emberek hajlamosak arra,hogy meggondolás nélkül igent mondjanak,nem ismerve a szavak súlyát...

Az idő lehet alakít a dolgon,de ha saját véleményt kell írnom sokat ne várj az egésztől...

2010. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!