Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ilyen? Azt hitte megcsaltam, szo es hang nelkul elfogadta, nem csalt vissza es utana is elengedett barhova, rossz szo nelkul.

Figyelt kérdés

1 eve voltunk egyutt amikor meguntam a varost es gondoltam a valtozatossag kedveert a hetvegere leruccanok K.ra egy fiu barathoz,Sz-hez akivel egyszer osszenyaltam, de tobb azota sem tortent es nem is fog, nem tetszik, nem is tudom mi utott belem akkor este. En ugy gondoltam meglatogatok egy jo baratot,a fiu felreerthetett valamit mert este probalt nyomulni. En tettem magam hogy alszom, probaltam "almomban" elutasitani (nem tudom miert nem mertem kerekperec megmondani neki, taszitott a kozeledese). Nem tortent semmi. Elmondtam a baratomnak,annyit mondott hogy jo.


Azota eltelt meg 3 ev, tehat jelenleg 4 evesek vagyunk, teljesen megbizunk egymasban, nincs feltekenykedes, elmegyunk egyedul is bulizni,kirandulni ha a masiknak epp nincs kedve/ideje jonni. Nem csaltuk meg egymast. Nemreg szoba kerult ez a regi dolog es kiderult hogy a beszamolombol a baratom ugy ertette, en megcsaltam Sz-el (nem tudom hogy erthette ugy).


En eddig ugy gondoltam soha nem bocsajtana meg nekem (es foleg nem igy!!!!) ha megcsalom, es mivel a bizalom a kapcsolatunk egyik legfobb kockakove, en sem lennek kepes tultenni magam azon ha megcsalna, tul nagyot csalodnek benne. De ha megis a szerelem gyozne, tobbet nem biznek meg benne. Hogy lehet hogy o ilyen konnyen elintezte az egeszet??? Nem tortent semmi, de o ezt nem igy gondolta! Kerdeztem hogy nem jutott eszebe hogy megbosszulja? Azt mondta nem. Nem ertem, biztos nagyon megbanthattam, megse kerdez(ett)semmit, nem volt duhos, nem volt....semmilyen.


2010. márc. 6. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy lehet, hogy ennyire szeret?
2010. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez a szerelem...

Azt soha nem tudhatod h neki mekkora erőfeszítésébe telt h ezt lenyelje...lehet h nem mondta,de okozhatott ez neki nem kevés álmatlan éjszakát...

Tudom h igazából nem történt semmi,de egy ilyen fiút úgy becsülhetsz mag a legjobban ha soha többé nem hozod ilyen heylzetbe és mindig őszinte leszel vele.

L/23

2010. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megbecsulom es nem is akarom ilyen helyzetbe hozni soha :(

es en is szeretem nagyon, ugy erzem kiegeszitjuk egymast, pedig nagyon egyformak vagyunk.


csak azert furcsallom, mert volt meg egy baratom akibe annyira szerelmes voltam hogy szemet hunytam a megcsalasa folott, de tole erre is szamitottam. viszont Vele annyira alap a bizalom, hogy ha megcsalna, nagyon nagy csalodast okozna vele, mas ember mint aminek hittem es emiatt lehet hogy tobbet nem tudnek vele lenni, legalabbis nem ugy ahogy most vagyok, es ez a hanytlas jo esellyel elobb vagy utobb a veget jelentene, akkor is ha szeretem.


de nem furcsa hogy semmit nem mondott? es foleg hogy ezutan is szo nelkul el mer engedni barhova? egyesek visszacsaltak volna, ezt tudom, de o tobb ennel.

2010. márc. 6. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy nem érdekli vagy ő is csal
2010. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen. Én is így vagyok vele, felőlem megcsalhatna a szerelmem, nem hagynám el emiatt, mégcsak nem is veszekednék vele. Sőt, próbálnék neki többet kedveskedni és többet nyújtani az ágyban is, mert tudnám hogy ez valószínűleg az én hibám. Férfi vagyok sosem csalnám meg őt, főleg nem bosszúból. Egyébként a nők nagy része ezt sokkal jobban szívén viseli (hogy megcsalják) és utána már nem képes megbocsájtani. Én úgy gondolom hogy aki nem bocsájt meg az nem is szeretheti igazán a párját :)
2010. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy csalna, egy baratnojet sem csalta meg elottem, ha flortol valakivel elmeseli (en is!) es ebbol sincs nagy ugy.

vegulis valoszinuleg igazatok van, jobban szeret mint gondolom. en az en lehetseges reakcioimbol indultam ki, es ezert olyan hihetetlen az ove. ugy latszik jobb mint en.

2010. márc. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!