Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok: ki az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok: ki az, aki ebben a témában meggyőződése ellenére elfogadta az itt kapott tanácsokat, és mi lett a döntésének a következménye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig egy két tanácsot fogadtam meg, több nem is volt!!! de amúgy köszönöm mindenkinek, aki értelmeseket ír, azoknak, akik 11-12 évesek, azoknak azt üzenem, ha lehet, felesleges, hülye tanácsokat, kérdéseket, ne írjana ki, vagy meg, mert valakinek tényleg értelems válaszokra van szüksége, és nem pedig egy agyon degenerál, magáról sokat hisző, teljesen tapasztalatlan, használhatatlan kérdéseket írók véleményére, ha meg tényleg kíváncsi valamira, vagy gondja van(11-12-évesen, sexuális gond? érdekes, de mindegy!!!) az fogalmazzon már normálisan, és ne vessen meg másokat, akik, csak a kérdésére válaszoltak, vagy csak elmondták a véleményüket, HISZ Ő KÉRDEZETT,akkor minek pattok!!!

puszi mindenkinek, lehet zavaros voltam, de én ezt gondolom!!!!!

sziasztok:-)

17/L

2009. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem fogadtam meg senki tanácsát...de nemis kértem tanácsot...általában a véleményekre vagyok kiváncsi ahogy te is:)És ha tanácsot szeretnék kérni akkor talán a barátnőim illetve a barátom ,testvérem és szüleim kérdem...
2009. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!