Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit, de később megtudod, h megcsal, akkor?

Figyelt kérdés
Barátom megcsalt, nem vallotta be, úgy derült ki, hogy megcsalt. Mikor közöltem vele, akkor azt mondta, hogy szerinte az nem is megcsalás volt. De tudta jól, hogy én az olyat annak tartom. Szakítanom kéne józan ésszel gondolkodva ezek után, de annyira szeretem, hogy nem tudom, hogyan vegyem rá magam, valakinek ötlet?? Illetve muszáj a szakítás, hogyan tudnék ráíjeszteni, és megtudni, hogy megfog-e csalni többet? Kérdezni megkérdeztem, de nem hiszek neki, mert egyrészt nem mindig őszinte, és sokszor füllent kisebb dolgokban, meg hát már nagyobbakban is. :S Ő amugy nem akar szakítani, viszont ha nem úgy történik minden ahogy szeretné, akkor hisztizik. Akit megcsaltak, de azután se tudott szakítani mert szerette, viszont szakítani akart, hogy többször ne forduljon elő, az, hogy tette meg?
2010. szept. 14. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szakítás ha már más dolgokba is hazudik kitudja h mit csinál mert az egész életéről nicns képed h mikor mit cisn svla...
2010. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!