Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudod fogalmazni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papagenou kérdése:

Megtudod fogalmazni, miért szeretsz valakit?

Figyelt kérdés
ha igen, hát hadd lám
2009. nov. 22. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz!

Én talán még soha nem si mondtam ki azt a szót hangosan, hogy szeretlek, és még nekem sem mondta senki.

És akkor még azt is mondjam, hogy miért?


Ez még írásban sem megy :)

Kár, ugye...

2009. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,meg tudom,de most nem szeretek senkit szal nincs mit megfogalmazni.
2009. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni valakit?

Amikor azt érzed hogy megtennél érte bármit, hogy minden de minden percben vele lennél, mindent vele csinálnál. mindent vele beszélnél meg. Amikor mindig mindenhonnan hiányzik. Ha ismered vágyait, gondolatait és képes vagy hozzá alkalmazkodni. Ha nem létezik számodra már ffi ill. nő, csak Ő. De a legfontosabb, hogy szereted annyira hogy szabadságot adj neki, hogy ne fojtsd meg és ha kell elengedd ha ő úgy boldogabb lehet! Számomra ez jelenti azt a szót hogy SZERETLEK!

2009. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó jo volt, bár a kérdés az volt, miért szereted, nem az hogy, hogyan:) de kösz. várom a többit
2009. nov. 22. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha meg tudod magyarázni, miért szeretsz valakit, nem is szereted igazán."
2009. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Habár most így belegondolva, meg lehet fogalmazni, hogy miért szeretek valakit, de van azért igazság is az idézetben

Előző voltam

2009. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez tetszett:) valóban jó idézet. de azt is lehet mondani, hogy ez csak kifogás arra, hogy ne kelljen leírni, miért szereted a másikat, legyen barát, vagy társ:) szoval tipp mindenkinek, ha végképp elakadtál a dologban, mond a másiknak az előző idézetet. márha egyáltalán kérdezte, vagy szeretnéd kifejteni..:)
2009. nov. 22. 21:05
 8/9 anonim válasza:

Elmondani nem lehet !!!Minden pillanatban ráá gondolsz akár mit is teszel minden ráá emlékeztet várod h találkozz vele amikor meglátod akkor hevesen dobog a szived amikor megöleled melegség önti el a szived a hibái (mert ugye minden embernek vannak)eltörpülnek pontosan mert elvakít a szerelem ugy fogadod el ahogy van a puszta jelenléte boldogít mindent megtennél érte mindig ott vagy mellette jobban és rosszban egyaránt amiben tudsz segítesz neki és a családjának .Egy szóval azért szeretsz valakit mmert azt a személyiséget tulajdonságokat amik vannak neki maximálisan elfogadod !!!És azért szereted aki és ami!!!(L) Körülbelül ennyi lenne !

/egy 16 éves lány/(K)

2009. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) jól van, jó volt ez az utolsó is
2009. dec. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!