Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit, de később megtudod, h megcsal, akkor?

Figyelt kérdés
Barátom megcsalt, nem vallotta be, úgy derült ki, hogy megcsalt. Mikor közöltem vele, akkor azt mondta, hogy szerinte az nem is megcsalás volt. De tudta jól, hogy én az olyat annak tartom. Szakítanom kéne józan ésszel gondolkodva ezek után, de annyira szeretem, hogy nem tudom, hogyan vegyem rá magam, valakinek ötlet?? Illetve muszáj a szakítás, hogyan tudnék ráíjeszteni, és megtudni, hogy megfog-e csalni többet? Kérdezni megkérdeztem, de nem hiszek neki, mert egyrészt nem mindig őszinte, és sokszor füllent kisebb dolgokban, meg hát már nagyobbakban is. :S Ő amugy nem akar szakítani, viszont ha nem úgy történik minden ahogy szeretné, akkor hisztizik. Akit megcsaltak, de azután se tudott szakítani mert szerette, viszont szakítani akart, hogy többször ne forduljon elő, az, hogy tette meg?
2010. szept. 14. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csok volt?Az nem olyan nagy dolog...
2010. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát egy buli féléről van szó, és tánc, csók, egymás testéről ezt-azt lenyalni, levetkőztették egymást, ilyenek. :S :( és lehet, h több is, de arról nincs fényképem, ő meg szerintem ha ezt nem mondta el, akkor azt se mondaná el.
2010. szept. 14. 19:10
 3/11 anonim válasza:
Hagyd ott a fenébe ha nem mostanában de később úgy is megcsal és hülyének néz már most is és nem tisztel. A haverjainak meg az mondja, hogy ilyen hülyét még keresve sem találok akit megcsalok és még meg is bocsájt, hát kell ennél jobb?? Ha te megcsalnád kíváncsi lennék ő mit szólna. Ha vele maradsz csak időpocséklás, de te tudod...
2010. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha te is más farkáról nyalnál le ezt azt meg csókolóznál akkor mit szólna a kedves barát??
2010. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyen nők, és evvel érik azt el, h hülyének nézzenek mindenkit a férfiak. Mentegetheted, mert egy féreg. És nem azért mert megcsalt, mert abból a kevéske információból is látszik,h inkorrekt, és nem vesz tényleg komolyan.

Van olyan, h megcsalják az embert, becsúszik, és van aki képes ezt úgy közvetíteni a másik felé, h érdemes azt mondani, h na ugorjunk neki még egyszer. De ebben az esetben..Itt te vagy oda érte úgy, h alárendeled magad, amiből mint tudjuk, hosszú távon semmi értékelhető nem sül ki. Szóval, állj ki a sorból, becsüld többre magad. Mert míg ő játsza a "hüyegyereket", addig te őszintén szereted, és szenvedsz. Ez mire jó?

2010. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem érdemli, meg hogy kibéküljek vele. Ja és az, hogy én megcsalom?! Én kb fúkkal sem beszélgethetek, ha igen akkor meg az a baj, h miért nem vagyok velük egy bunkó köcsög!!!

Csak félek attól, hogy milyen lesz nélküle, mert a megcsalást leszámítva nagyon boldog voltam mellette, csak hát nem éppen egy őszinte ember. De még ezek után is szeretem, és ez a borzasztó. De tudom, ha vele maradok, csak szenvedni fogok minden nap, hogy valyon ma is megcsal, és nem mondja el, stb... ez nem hiányzik. Talán az a legrosszabb az egészban, h nem tartja magát igazán hibásnak, és hogy én vagyok a szemét, amiért szakítani akarok vele, "hisz ő mindent meg tett értem". Még szeretnék válaszokat, hogy egyre több erőt kapjak a szakításhoz. :$

2010. szept. 14. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Elhagynám, ez egyértelmű.
2010. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak félek attól, hogy milyen lesz nélküle, mert a megcsalást leszámítva nagyon boldog voltam mellette, csak hát nem éppen egy őszinte ember. De még ezek után is szeretem, és ez a borzasztó. De tudom, ha vele maradok, csak szenvedni fogok minden nap, hogy valyon ma is megcsal, és nem mondja el stb... ez nem hiányzik. Talán az a legrosszabb az egészban, h nem tartja magát igazán hibásnak, és hogy én vagyok a szemét, amiért szakítani akarok vele,"

Egyik szavaddal ütöd a másikat, néha egy mondaton belül. Te magad is tisztában vagy vele, h ez nem oké. Az életben miért nem kell megszenvedni. Ahogy a szerelemért, a sikerért, a munkáért..stb. bármiért, úgy azért is meg kell szenvedj, h az életedben egy teljesen felesleges, nulla személyt, akit szeretsz, de te magad sem tudod miért, hisz tartósan örömöt nem okoz, és nem sorolnám még itt a negatívumokat, na, szal ugyanúgy ez is idő, míg kihevered. Hát mi nem idő, amit ki kell heverni(bármilyen kudarc legyen az). Ez is ugyanez. És te, ahogy visszafogsz erre gondolni, az nem lesz semmi érzés, h ja, volt ilyen is, és hagytam magam, és szenvedtem, de jó nekem, h pontot tetem a végére, és van, aki tényleg megbecsül.

Ne viselkedj úgy mint egy óvodás, h te, ennyire, meg annyira szereted. Hogy tudnád őt ennyire szeretni, amikor saját magad nem szereted, és tiszteled, mert csak szenvedteted magad egy ilyen ember mellett, aki nem hogy adna, még el is vesz... Szal, EGYÉRTELMŰ! Azért ez nem világ vége ez..

2010. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak a válaszát, sikerült rá mutatni a lémyegre, és ennek örülök. 100%-ig igaza van, összevagyok zavarodva, talán ezért beszélek az érzéseimről, gondolataimról össze-vissza. Szakítanom kell mi előbb tényleg. De van még egy kérdésem (egyenlőre nem tudom elképzelni, h szakitás után ne lássam, ne beszéljek vele, mert 3éve majdnem minden napom vele töltöm.) szal a kérdés az, h szakítsam meg vele teljesen a kapcsolatott, vagy alkalmanként beszéljek vele és találkozzak?
2010. szept. 14. 21:34
 10/11 anonim válasza:
Az szerintem egyértelmű, hogy szakítanod kéne vele, de a Te döntésed, a Te életed. Abba viszont gondolj bele: olyan emberrel akarsz együtt élni, akiben nem lehet bízni? Hogy akarsz bízni benne, ha tudod, hogy sokszor nem őszinte? Lehet egy ilyen kapcsolatnak bármi jövője? Az elmondottak alapján egy önző bunkó. Én minden kapcsolatot megszakítanék vele, mert az ilyen gerinctelen férgek a későbbiekben még sok fájdalmat okozhatnak készakarva, csak hogy kínozzanak egy kicsit bosszúból.
2010. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!