Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tortent velem? Teljesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent velem? Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Sziasztok. nem is tudom h hol kezdjem de azt hiszem h meg erdemlem a vilag leghulyebb csaj nevet is, amit tettem nagy baromsag volt reszemrol?. Van egy fiu tobb mint 2 eve ismerjuk egymast netten keresztul, kapcsolatom van s neki is (mindketten boldog kapcsolatban elunk) S eljott a "nagy nap" h talalkozzunk eloben is. Az iden Nagyszombaton (husvet elotti nap) elmondta h erezz irantam s lehet h szeret is. megbeszeltuk a dolgokat h igy nem lesz jo egyik fel szamara sem. Eljott a nagynap ami most hetvege volt, csodalatos napot toltottunk egyutt seta , kajalas , szep vacsora , amikor kozeledett felejem pl h fogja meg a kezem akkor en elvettem h nem, este a foldre fektettem mert egy agyas a lakas (egy konyha egy szoba az egesz lakas) , s kerdezte h nem bujhatok mellehed s mergesen mondtam h "NEM" masnap elment vasarnap en meg elsirtam magamot h miert vagyok ekkora hul-ye h bar annyit nem csinaltam h engedjem magam melle ,pedig nem akart semmit csak kicsit osszebujni. Most meg itt szomorkodom mert tudom h az utolso ilyen esely volt szamomra tole. Azota hivom telefonon , varom msn re de nem jon , nem valaszol.

Ti szerintetek nagyon haragszik ream vagy megsertodott ennyire?


2010. szept. 14. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyenért nem kéne megsértődnie, hisz van barátod.
2010. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább a barátoddal kéne foglalkoznod?
2010. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akart volna semmi olyasmit, minek aludtatok volna egy ágyban?
2010. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez eleve egy érdekes dolog, hogy van egy barátod, és közben egy másikkal találkozgatsz, úgy hogy tudod, hogy mit akar...


Az elején tisztázni kell, hogy neked van egy barátod, és nem akarsz tőle semmit, vagy ha igen akkor azt le kell zárni, és akkor lépj tovább...


Amúgy ha van barátod, akkor milyen esélyt akarsz?


El kell dönteni ez, vagy az!

2010. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
R*banc vagy, ez a hétvégi barátod meg egy f*sz. Mindkettőtöknek van kapcsolatotok, de egymással hetyegtek. Tudjátok mit? Összeilletek. Két ekkora szenny szutyok ember egy pár.
2010. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!