Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elviselni ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elviselni ezt? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A magánéletem csőd, mióta szakítottunk a volt barátommal. Nagyon szerettem és teljesen tönkretett lelkileg az egész. Azóta párkapcsolati téren teljesen el vagyok veszve. Nincs, senki aki szeretne, semmi nem jön össze. Sőt, most úgy áll a dolog, hogy amiben sikerem volt és amibe menekültem, az is kezd elúszni. Ott sem sikerülnek a dolgok, ami még mélyebbre ránt.

Most is bőgök, amiért nincs mellettem olyan, aki támogat, fáj, hogy eldobtak, fájnak a kudarcok.

És belfáradtam már abba, hogy a külvilág felé a tökéletességet mutassam... Nem lehet sírnom, barátaimnak már nem akarok nyavajogni az ezer éves szerelmi bánatom miatt...

Mert tudom, hiába vannak jó időszakok, még mindig miatta vagyok ilyen gyenge lelkileg.

Ha azt hiszem kilábaltam a dologból, azt tart max egy hónapig, jön valami csalódás, vagy kudarc, egyből újra a gödör alján vagyok.


2010. nov. 5. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd, el leszel még szerelmesebb, mint azelőtt! Tarts ki és majd találsz vkit, vagy vmit amivel lefoglalhatod magad!
2010. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, a régi dolgok folyton feljönnek..2 éve szakított velem bnőm, és még ma is érzem a hiányát, a tüskét..de előbb utóbb változni fog, csak ki kell tartanunk, bíznunk abba, hogy jobb is lesz, és nem szabad feladni :)

fel a fejjel!!:)

2010. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátaid melletted vannak szerintem...

Mibe menekültél és miben van sikered?

Miért szoktál csalódni?

2010. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jasonló ügyem vAn pedig az enyém 1 éve történt és a srác az 1ik legjobb haverom is volt egyben...most os nèha talizunk.de akkor tiszta kèsz vagyok...szerintem mosolyogj sokat,talàlj egy

fiút ès egy hètig mosolyogj simàn aztàn menj lassan egyre közelebb...ha nem mosolyogsz nem fognak ràdnèzni,a morcos csajokat senki nem szereti:)

mondjuk teljesen megèrtelek...ha nagyon nem tudod elfelejteni ès vissza akarsz menni hozzà akkor próbàld meg fèltèkennyè tenni egy kicsit,az àltalàban bejön.


legyèl simàn mindennap boldog,mosolyogj ès egy darabig figyelj csak magadra.vegyèl olyan dolgokat amire règóta vàgytàl,csinàlj dolgokat amitől jól èrzed magad,tedd magad boldoggà:))

2010. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Barátoknak és családnak azért nem tudom elmondani, mert úgy tudják és azt látják, hogy rég túlvagyok a dolgon. És valahol szégyellem, hogy még mindig olyan miatt őrlődök, aki semmit nem érdemelt belőlem...
2010. nov. 5. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellned szerintem...

Az önsajnálatatás és a segítségkérés között van különbség...

Próbálj meg erős lenni és ne az legyen az elsődleges szempont, hogy legyen pasid, aki szeret téged! A családod, barátaid szeretnek! Ne menkülj más karjaiba csak úgy, mert csalódni fogsz megint! Csináld, amit a többiek írtak! Tereld el a figyelmed és foglalkozz azzal, amivel szeretsz!

Nem te tehetsz róla, hogy vége van, vagy igen??

Ha egy szemét volt, örülj neki!

2010. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom igazán leírni. Olyan ez, mint mikor éled a mindennapi életed, úgy, ahogy írtátok működik a figyelemelterelés, de közben ott a bélyeg a hátadon. És nem felejtesz. Nem jutsz előre egy lépést sem. Csak látszólag.
2010. nov. 5. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éve van ez így?
2010. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok, ha van kedved velem beszélgethetsz:)

Elvesztettem apukám ,azt hittem megtaláltam azt akivel boldog leszek ,erre mikor kezdtem volna helyre jönni, elhagyott, és én sem tudok talpra állni ezek miatt.Ha lehetne összekuporogva zokognék egy üres szobába, vagy rendíthetetlenül csak futnék ,zenével a fejemen...

2010. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!