Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy két szerelmespár "lelki társa" egymásnak?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok mintha

mindig is ismerted volna az illetőt.


2010. szept. 14. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 szerelmepár az 4 fő. Ez elég bizarr, de elképzelhető!
2010. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD
2010. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyne! Én emlékszem az első beszélgetésünkre a párommal (akivel 5 éve vagyunk együtt). Neten ismerkedtünk meg, de ismerős által, szóval nem társkeresés céljából. Tehát az az első beszélgetés olyan volt, mintha ismernénk egymást 1000 éve. Annyira 1 hullámhosszon vagyunk, azonos a gondolkodásunk, világnézetünk, kb azonos az ízlésvilágunk is majd' minden téren. Tökéletesen összeillünk. Szerintem ez a titka egy jó párkapcsolatnak. Mert bár mondják, hogy az ellentétek vonzák egymást, de ez hülyeség :)

21/L

2010. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit elírtad de érteni lehet , hogy mire gondolsz.


Igen! Létezik olyan én is ismerek olyan szerelmes párokat akik nem csak, hogy szerelmes párok de egymás legjobb barátai is és lelki-társai.

2010. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, arra gondoltam, hogy egy pár...^^
2010. szept. 14. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Így lenne ideális.
2010. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van bizony! :-D Ez az igazi!
2010. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a barátommal:) a legjobb barátom volt egy ideig...
2010. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!