Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit nem talált még meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit nem talált még meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Hogy viseled ? Próbálsz ismerkedni, vagy úgy vagy vele, hogy majd megtalálod, ha "eljött az idő" ?
2010. szept. 13. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

jelen!


próbálkozom tovább.... a remény hal meg utoljára.... :)


25/f

2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem se. Viszont immár másfél éve ugyanazt a csajt űzöm, 50%, hogy járni fogunk - én akarom, ő nem. :D Ez van, de hát kitartónak kell lenni. :D


F/24

2010. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem sem... :((((


20F lassan 21....

2010. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nagyon szarul viselem. Nagyon ki vagyok.... A próbálkozásaim is csak még nagyobb csalódáshoz vezetnek. :(
2010. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Önimádónak kellene lennem, hogy legyen egy viszonzott szerelmem.
2010. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sz.rok az egészbe bele,én már nem is hiszek ilyen f.szságokba.Dolgozok, nem is ismerkedek,sőt szinte erőteljesen kerűlöm az embereket,2-3 barátommal vagyok mindig azt kész..

Elfogadtam ,hogy nekem ez jutott..De am viccen kívűl boldog vagyok,lehet már kezdek meghülyülni...,ez van.


20/F

2010. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

pl én. Én már nem hajkurászok utánna. Valahogy, ha szerettem volna tuti nem jött, de ha jött is, csak dönteni akart. Most is tetszik egy szaktársam, de hát mind1, mert nálam soha nem jön össze semmi...

18/L

2010. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Látom gyülekezünk:) Hát mostanság ez van, engem sem. 24/F
2010. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul viselem. A korom miatt egyre nehezebb ismerkednem.


32/F

2010. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!