Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ennyire számít neki a minőség? Nagyon szeretem, de azért eléggé zavaró tud lenni néha.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A barátom 24, 4 éve vagyunk együtt. Nem egy szegény családból származik, mellé nagyon jó munkája van, keres is rendesen. Mindig is a minőségre, és a márkára ment.És megy is. Gyakran amikor plázában vagyunk,és mondom neki hogy milyen jó tegyük fel gatyát láttam, és rángatnám be a New Yorkerbe,soha nem jön. Ő oda be nem teszi a lábát,aztán bemegy a Retroba stb stb. Az is, zavaró tud lenni, hogy megveszi nekem, mert tudja hogy én ott az életben nem fogok annyi pénzt kiadni ott semmire,és hiába mondom hogy nem kell, akkor is.Vagy amikor új ruhát lát rajtam, és nem lát rajta márkajelzést, lehet az bármennyire is jó, egyből jajj de szar, meg sorolhatnám. Nagyon szeretem, nem véletlenül vagyok vele ennyi ideje, de nem az ő feladata engem ruházni, ha nem tetszik neki ami rajtam van, akkor meg nem szeret, és ennyi. De nem tudok vele erről beszélni, mert amikor felhozom, elkezd nevetni, és mondja hogy akkor ezt most inkább hagyjuk. Csinálhatnék én valamit is?
2010. szept. 13. 20:24
 1/10 Futurare ***** válasza:
Igen. Hozd föl neki a dolgot még egyszer, és ha nem hajlandó erről beszélni, tedd ki elé az összes tőle kapott cuccot, és a következőd mond neki: "add annak, akinek ez a fontos". Majd rakd össze a sajátod, és integess kicsiket.
2010. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted, szeresd ezen hibájával együtt. Mert ebből nem fog kinőni, max ha elveszti a munkáját és egyik napról a másikra él. Amíg jólét veszi körül, addig ilyen felszínes lesz ezen a téren.

21/L

2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább sznob.
2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző: számból vetted ki a szót.
2010. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre én csak azt tudom mondnani hogy multhéten vettem 2 retro polot a plázábol és mikor hazajöttem akkor láttam meg a cimkéjéban hogy MADE IN CHINA... Akkor kérdezem én hol van itt a minöség? nah ennyit az ilyen VOLT nagy márkákrol...

Am nem ismerem a barátodat de a leirtak alapján egy kicsit nagyképü , lenéző tipus te meg egy szerényebb lány vagy. Persze MINDENKINEK van hibája...Ha csak ennyi a problémátok akkor szerintem nyugodtan folytatodhat a kapcsolatotok

2010. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg leülni és megbeszélni vele. Ha terelné a szót, jelentsd ki, hogy márpedig téged ez igenis zavar, és meg fogod beszélni vele.

Gondolom nem véletlenül vagy együtt vele, biztos megtaláljátok a ,,megoldást", ha meg nem... akkor nem tudok mit javasolni, de szerintem először próbáld meg megbeszélni vele.



Egyébként megtudhatom, mit dolgozik a párod? :-)

2010. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én nem értem az ilyet. az értékrendje nagyon elcsúszott, és akkor finoman fogalmaztam. én a másik véglet vagyok, nem vagyok hajlandó márkanevet viselni. senki nem fizet nekem a reklámozásért. de hát különbözőek vagyunk...

fogadd el, vagy lépj tovább

2010. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fordít...nyelveket beszél, nem is egyet, sok fordítási munka van, leginkább azzal keres.

De van az apjával egy közös használtautós cucc is...meg elég sok mindent elvállal, mondjuk nyelvekkel lehet:)

2010. szept. 13. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez elég bántó és lenéző. Nagyon felületes az ilyen ember. Én tuti kiakadnék, ha leszólná valamelyik ruhámat, mert nem márkás. Lehet hogy jól keres, meg márkás cuccokban jár, de szerintem elég tapló. Már bocsi. Én nem is kezdenék ilyen pasival, úgyhogy nem tudom mit csinálj, szerintem semmit nem tudsz. Vagy te is átváltozol egy sznob p.csává, vagy előbb-utóbb szétmentek.
2010. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legközelebb ha beszól a ruhádra te is szövegelj neki vissza,hogy az ő cucca csak a kis márka jelzés miatt drága és ha utána néz a neten megláthatja hogy minden ilyen holmi szinte egy helyen készül aztán a ruhák egyik fele sima áruházakba kerül a másikra cetlit raknak és az megy a márka boltba:P a barátom is márka mániás sde ő hálistennek sose szólja le az egyszerű megjelenésemet
2010. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!