Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régi álom megvalósítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi álom megvalósítása vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Már elég régen elhatároztam, ha befejezem a sulit, akkor elköltözök Budapestre. Nem volt itt nagyon kapcsolatom, ami volt, az is táv volt. A szüleimnek, barátaimon kívül más nemigen kötött ide, velük meg úgyis találkoztam volna, ha elköltözök, akkor is... Csak nem olyan sűrűn. Azonban pár hónapja belépett nagyon váratlanul egy fiú az életembe. Szerelmes lettem... Először úgy, hogy nem választanak el száz kilométerek minket... Minden olyan csodás még... Viszont tényleg olyan régi álmom volt a költözés... Ő meg nem akar, nem is fog jönni. Itt helyi képviselőjelölt, ide köti ez is, itt van a családja, összes barátja, munkája, iskolája, csapata... :S

Szerintetek mit tegyek?

Nagyon el vagyok keseredve, mert nemsokára költöznék...

Ti mit tennétek a helyemben?


Lány, 20 éves


2010. szept. 13. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire régóta vagytok együtt,hogy mennyire komoly a kapcsolat,de én mennék,mert ha ez az álmod,akkor tedd meg.....én is arra készülök:)Csak én jövőre és én a barátomhoz,mindent és mindenkit itt hagyok érte,az meg,hogy megérie?még kitudja....na,de bocsi az off.ért...szóval,szerintem menj,és próbálj kicsit ott élni,lehet nem is fog bejönni,és hazaköltözöl.
2010. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 hónapja ismerem kb. Abból 6-ot végigudvarolt, 3 hónapja járunk.
2010. szept. 13. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy mennyire fontos a fiú, hogy tudsz e nélküle élni.
2010. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért szeretnél elköltözni?Munka miatt?
2010. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak azért. Tény, hogy a munkalehetőségem is több lesz ott, mert itt semmi, de tényleg semmi nincs... De vonz a nagyobb pörgés stb...
2010. szept. 13. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor magyarul szeretnél még élni,új dolgokat megsimerni,ez normális,akkor viszont engedd el szerintem,és próbálj szerencsét,ha nagyon hiányzik hazaköltözhetsz még,de ezt neked kell eldöntened,de én ezt tenném
2010. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, csak attól félek, hogy kár miatta elengedni ezt a költözés dolgot... Fiatal vagyok még, Ő is, semmi biztosíték rá, hogy együtt maradunk...
2010. szept. 13. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát...én várnék még a helyedben! Eddig nem volt ami a mostani lakhelyedhez kössön, de mostmár van! :) Lehet később annyira egymásba gabalyodtok, hogy mégis menne veled a fiú! Ha pedig nem jön össze a kapcsolat, még mindig elköltözhetsz!
2010. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy várnom kellene még a költözéssel pár hónapot... Végülis még akkor is el tudok menni simán.
2010. szept. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!