Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nincs évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs évek óta párkapcsolata?

Figyelt kérdés
A barátnőm legjobb barátnőjének 2 éve nincs barátja, pedig egy bombázó. De komolyan! És mégsincs pasija évek óta. Azt mondja, hogy neki jó így, pedig szerintem nem. Szerintetek miért nincs barátja?
2010. szept. 13. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bomba nő lehet hétvégente meg d*gatja magát buliban, lehet hogy elviselhetetlen a személyisége és a pasik futnak tőle, vagy ez "Azt mondja, hogy neki jó így"
2010. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy dugatja, ha megyünk bulizni, akkor velünk jön és csak látom, hogy mi van. És egyáltalán nem elviselhetetlen, legalábbis velem tök normális volt mindig is.
2010. szept. 13. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ő jobban tudja, hogy mi a jó neki...neked nincs más dolgod, ck más bajával/dolgával foglalkozni...szánalmaaaaas....amúgy meg lehet h kiábrándult a pasikból...semmi közöd hozzá...s csók:)
2010. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd neki, hogy dobjon nekem egy privit^^
2010. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

esetleg leszbikus? ezért nincs pasija?

Láttad már egyáltalán pasizni?

2010. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve nem nyúltam nőhöz,pedig sok lány szerint jóképű vagyok,meg jó kiállású.Csak magányos fajta vagyok és nem vágyok kapcsolatra.Na oszt??!19/F
2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szabadság a legkirályabb dolog az életben, Nekem is jó így pedig nem vagyok egy elveszett veréb.

Nincs kötelezettség, nincs idegeskedés, féltékenykedés, oda megyek és azzal akivel akarok, akkor megyek haza amikor akarok, akkor rúgok be amikor akarok, oda utazok ahová akarok...............................................


Szerintem ez elég indok..21/F

2010. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. a külső nem minden

2. nem mindenki kapcsolatfüggő

2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!